Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Piractwo w XXI Gry na PC


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po prostu nie kupuje się gry która jest chujowa w multi ,jak i w singlu.

Coś jak Duke Nukem Forever.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja jedyne gry w które gram to są na PS3 czyli tak czy siak muszę zakupić orginałkę. Dla mnie piractwo nawet dla sprawdzenia produktu jest przestępstwem, od sprawdzania produktu są wersje demonstracyjne powszechnie znane jako DEMO :) Tyle ode mnie.

 

 

#EDIT

Co Wy macie z tym empikiem ? tam jest drogo! wole zakupić grę np. na allegro ;)

 

 

DEMO?

 

Ok, jak bedziesz chcial zagrac w DNF demo, to musisz kupic borderlands goty ;)

 

Teraz nie robia demowek tak jak kiedys, komu chce sie to instalowac?

co sekunde jakis komputer jest podlaczany do internetu i ludzie zaczynaja sciagac sobie wszystko.

 

 

@sebos

 

Mi sie DNF spodobał, ale sam wiem ze jest niedojebany, jednak humor i klimat, ten sam, sprzed lat, i za to go kocham.

logo_black3.png

Opublikowano

Ja "piracę" no bo dają to bierz. Dokładnie ja wolę wydać 100 zł na jakąś np kurtkę która mi się przyda i będe w niej chodził rok niż kupić grę za 100zł i przejść w tydzień. No chyba że na coś dłuugo czekałem. ME2, Mafia2, AC:BH i DNF

Opublikowano

Jestem taki że gram w grę max 2 dni i mi się nudzi, więc nie kupuję, bo szkoda na dwa dni kasy wydawać.

 

Jedyna gra jaką kupiłem, to Guitar Hero: World Tour, wydałem około 500zł.

appletag.png
Opublikowano

Ściąganie ściąganiem ale spowiadać się z tego nie będę.

Jest multi który mi się podoba = kupuję

Nie ma multika lub jest który mi się nie podoba = ściągam

1375207970-U250359.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...