Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Pobrać Clienta Z Bardzo Dużą Prędkością


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Działa!!! :)) Z 130-150 skoczyło do 300-320, POLECAM:)

 

@EDIT

 

Mógł by ktoś odpisac bo też mam taki problem :)

Wersja testowa jest chyba przez 30 dni, później już musisz wykupić kod licencyjny do tego programu.

Czyli 30 dni masz za ''frajer'', a później by to używać już niestety trzeba wykupić :((

graphic.png

Opublikowano

TOOOOO DZIALA ! Dziekuje 1mbs ;]]]]]]]]

 oqyn4g.png

cruzeN                                    Ak                                   Vodka
Noe

 

Opublikowano

To bez kitu dziala :D Klient 870 mb niecale 4 min pobierania :D

 

BBMik.jpg

 

Edit. No tylko jak cos pobieram to strasznie neta muli :(

Opublikowano

do tego przyspieszenia wystarczy tylko ten program IDH i nie musze pobierac tego z 1 linku??

Opublikowano

skladam reklamacje poniewaz,mam neta z neti 4mb sciaga mi sie normalnie do 500kb/s a teraz dalo mi ok 30kb ..

Opublikowano

chwileczke,jak wam dziala to czemu mi nie dziala? mam przegladarke firefoxa,a neta 4mb z netii i bez roznicy jest co to jest 50ks/s w te lub we wte ;<

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Odpowie mi ktoś. Czemu jak pobieram jakiś plik i jak się pobierze to nie ma go tam gdzie powinien być? W ogóle go nie ma, tak jakby się nie ściągał.

Pobierałem tak kilka razy, pliki miały po 800mb..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Odpowie mi ktoś. Czemu jak pobieram jakiś plik i jak się pobierze to nie ma go tam gdzie powinien być? W ogóle go nie ma, tak jakby się nie ściągał.

Pobierałem tak kilka razy, pliki miały po 800mb..

 

Może zmień w programie docelowy folder pobierania na inny, niż masz teraz i zobacz czy będzie.

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ten sposób chyba działa,jeśli ktoś pobiera ze stron z limitem transferu.Co do tej średniej.Komuś nic może nie podwyższać,komuś spowalniać,a komuś może nawet o 1000 procent szybkość.To wszystko zależy od łącza i od strony z jakiej pobieramy.

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

polecam! wcześniej z DepositFile ściągało po około 150-200kb/s teraz po 350kb/s ale i tak z innych stron bez limitu leci po 700kb/s :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...