Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Pobrać Clienta Z Bardzo Dużą Prędkością


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie, nie chodzi o to że program przyśpiesza pobieranie o 100%!

Zawsze szybkość będzie zależała od twojego internetu! Mając 1mb nie będziesz pobierał plików z szybkością 400kb/s...

Program po prostu blokuje wszystkie inne programy korzystające z internetu, i skupia się tylko i wyłącznie na POBIERANIU

 

...plus rozbija plik ściągany na 8 "części" potem go łączy w jedną całość o to cała filozofia

Widzę,że dużo dzieci na tym forum w zastępstwie słowa "żal" wcina słowo "hejtować" ale mało kto zna ogólne znaczenie oto tego słowa tak więc na dole małe tłumaczenie nowego hasełka 2012 roku<>-<>

-hejter

(ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć sie sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

tak się zapytam jak wyłączyć ten program by ściągało normalnie? :D

 

ps. ale z około 725 do 800 wzrosło:)

 

 

 

 

 

Nowicjusz
Opublikowano

Serdecznie zapraszam na TS IP: ts.thanera.net To NAjjlepszy Team Speak Do Gry W Metin 2 forum.tharnera.net/ Naprawde polecam,zadnych awarii,ogarnieci admini i dobra zabawa,

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

IDM mam już od 3 miechów i bardzo dobrze się spisuje i nie tylko przy pobieraniu rzeczy do metka polecam każdemu działa na wszystkie przeglądarki i jest w 90% nie zawodny:)

Opublikowano

Dobry poradnik , zawsze od 10 -15 kb/s szybciej :D

joker%20sygnatura.jpg

 

Moje Wideo poradniki :

 

http://www.youtube.com/watch?v=GxIE_-D48Mo&feature=plcp

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=STxO41rFQus&feature=channel&list=UL

 

Opublikowano

Dzięki stary. Z 124kb/s do 1000kb/s

 

 

;D

" Jakie to prawo kruche skoro łamie je buchem "

 

 

 

spiderew.gif

evol.png

Opublikowano

fajny pomysl zeby to opisac :)

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie działa, mi pobiera linki html nie wiem czemu..

I zamiast pobierać plik co ma 800 mb pobiera plik co ma 18 kb i koniec...

 

 

@edit

 

POBRAŁO 100% i jakiś błąd wywaliło, boże kochany co za programy podajesz które nie działają...

Opublikowano

Mi jak się normalnie pobierało 150-160 to teraz jest 165-169 więc szkoda czasu na robienie takiego "przyspieszenia" ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...