Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak pozbyć się napisu "unlicensed copy"


MrKamil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak?

Ten napis został przez Notcha specjalnie zrobiony więc albo kup Oryginał albo zostaw napis.

Jak dręczy cię sumienie to twój problem.

Opublikowano

Tak?

Ten napis został przez Notcha specjalnie zrobiony więc albo kup Oryginał albo zostaw napis.

Jak dręczy cię sumienie to twój problem.

 

Ja mam orginałke, Czytaj dokładnie temat... Jeśli się da, to po co ma pisać? I tak zostaje minecraft beta 1.7.3...

++

Opublikowano

Ja nie spędzam całego dnia przed YouTubem, i nie dowiedziałabym się o tym, gdyby nie ten temat.

 

Chociaż uważam to bardziej jako ciekawostkę i mnie się nie przyda, ale bardzo fajne!

Opublikowano

@ref :D

 

@Edit Yorki - Mam pare uwag...

Pisze się jakąś a nie jakomś^ ^

Notch nie zabronił grania na piracie...

Mam orginałke -,-

 

I dlaczego, do diabła minusujesz moje tematy? Tut jest i jeszcze Ci źle? Pomocny, więc nie dawaj nagrody skoro taki skąpy jesteś...

 

Zapraszam tak przy okazji moda na jego temat, pisze cały czas double tematy...

++

Opublikowano

Zajebista sprawa :D Juz kiedys tego szukałem i nigdzie nie było to napisane :) + czy tam - dla Ciebie.

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem po co to wam, przeszkadza wam ten napis czy dręczy sumienie ;p

 

ja mam moda i nie widze mojego score przez ten napis ;x

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

TuT jest,bardzo przydatny ponieważ już nie dawno zauważyłem że dużo osób zadaje pytania jak ten problem zlikwidować więc tut w sam raz i za to masz + tylko linki dodaj w code /code :)

Pomogłem Kliknij

axyc.png

wub.gif

Opublikowano

@refresh

 

Up - mam orginał, ile razy mam to pisać... co do piractwa - to jest tylko usunięcie napisu.

może i na yt jest, ale na mpc forum nie;)

++

Opublikowano

Ja wam powiem jak kupcie sobie premium !!!!!

50 postów - Jest

100 postów - Jest

200 postów - Nie ma

300 postów - Nie ma

500 postów - Nie ma

1000 postów - Nie ma

 

Dawaj + oczywiście jeśli pomogłem ;p

 

Kocham MpcForum :)

18706.png

 

mca.pngmca.png

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...