Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[poradnik] basen "po kosztach" czyli samoróbka;]


Eryk624

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki basen robiony samemu koło domu.

Wszystko ok tylko mój nie ma odpływu i teraz po deszczach woda "zzieleniała i kupę roboty jest z oczyszczeniem ...

Ale ogólnie jak jest gorąco to normalnie każdy zazdrości takiego basenu :D .

 

 

robiles basen na moim "poradniku" czy "cos w tym stylu"?

;]

Opublikowano

Może zrobie ten basen za rok, bo w te lato pogoda jest straszna, i nie zapowiada sie juz na lepsze -.-

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Jak ja bym mieszkal w polsce i mial dom wlasny z dzialka pierwsze co bym zrobic to wzialbym koparke od znajomego , wywalil dol 15 x 10 . Zrobil konstrukcje zabetonowal polozyl plytki i gotowe. 4 dni roboty i macie basen na cale zycie tylko srodki kupowac i dbac o plytki .

wakow9.png
Opublikowano

Jak ja bym mieszkal w polsce i mial dom wlasny z dzialka pierwsze co bym zrobic to wzialbym koparke od znajomego , wywalil dol 15 x 10 . Zrobil konstrukcje zabetonowal polozyl plytki i gotowe. 4 dni roboty i macie basen na cale zycie tylko srodki kupowac i dbac o plytki .

 

 

moj basen drobiazki z domu

a twoj ile by kosztowal?

 

 

top@ ciesze sie ze komus sie to przydalo

;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...