Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Szykuje Się Koniec Longjuyt2?


MrConsigo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie czy niedługo bedzie koniec longjuyt2 dla obcokrajowców???Cytat z forum longjuyt2.com "

Najprostszym. . . LS typu T do obcokrajowców gier. . To ze względu na obcokrajowców, a, jak i wszystkie z nich jest przyspieszenie plug-in. Karta nie będzie trudne. . Dalsze ograniczenia IP, wtedy nie ma karty na serwerze. . . Najlepsze plug-in ekranowania najbliższej przyszłości. . Rysunek别叫zestaw do gry, co jest, to nie GM przyjrzeć się gra? Nie, że w wielu miejscach N wtyczki. . Jakie jest wykorzystanie zamknięcia graczy? One zamknięte numer jego rejestracji na OK. . Głównie ekranowania wtyczki. . . Ale myślę, że nie masz tej technologii. "xD

Opublikowano
Jak w temacie czy niedługo bedzie koniec longjuyt2 dla obcokrajowców???Cytat z forum longjuyt2.com "

Najprostszym. . . LS typu T do obcokrajowców gier. . To ze względu na obcokrajowców, a, jak i wszystkie z nich jest przyspieszenie plug-in. Karta nie będzie trudne. . Dalsze ograniczenia IP, wtedy nie ma karty na serwerze. . . Najlepsze plug-in ekranowania najbliższej przyszłości. . Rysunek别叫zestaw do gry, co jest, to nie GM przyjrzeć się gra? Nie, że w wielu miejscach N wtyczki. . Jakie jest wykorzystanie zamknięcia graczy? One zamknięte numer jego rejestracji na OK. . Głównie ekranowania wtyczki. . . Ale myślę, że nie masz tej technologii. "xD

 

 

 

a moze jednak nie narazie nic nie wiadomo i jest jak wiem server off

zobaczymy za 1-2godzin

Opublikowano

Jezeli bedzie off to przez wszystkich "obcokrajowców' bo cale wolaj i normal zaje**** po polsku i niemiecku więc mozna sie zalozyc ze w najblizszym czasie serv bedzie off dla innego ip niz chinskie

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...