Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Chcesz mieć dobrą reputacje na forum oraz metinie? Zajżyj!


speader22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

po 1 raporck leci i przygotuj sie na 5 %

po 2 to moj tut i ja ustalam co w nim jest

po 3 takie ,,proszenie " to pokazywanie co sie zbiera..

 

 

Od kiedy pomaganie w ulepszeniu tutoriala jest karalne ?!

 

Ktoś Chce Ci pomóc, a Ty mu jeszcze grozisz ? Normalnie n/c.

Miałem napisać coś miłego, ale jedyne co robisz, to nabijasz sobie posty odświeżają tutorial, który praktycznie nikomu nie pomoże.

Wystarczy nikogo nie wyzywać,nie robić z siebie nie wiadomo kogo, nie straszyć, pisać bez błędów, z sensem i co najważniejsze okazywać szacunek innym.

Ten tutorial można napisać w jednym zdaniu:

Nie zachowywać się jak neos, czy jakiś pokemon.

 

Btw. możesz wysyłać już raport, pamiętaj, że raportowanie czegoś, co jest zgodne z regulaminem (w w/w przypadku chęć pomocy i ocena poradnika) = spam, co za tym idzie zabieranie czasu moderatorom i 5% ;)

 

 

 

52287137559562145640.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@ref

 

Od kiedy pomaganie w ulepszeniu tutoriala jest karalne ?!

 

Ktoś Chce Ci pomóc, a Ty mu jeszcze grozisz ? Normalnie n/c.

Miałem napisać coś miłego, ale jedyne co robisz, to nabijasz sobie posty odświeżają tutorial, który praktycznie nikomu nie pomoże.

Wystarczy nikogo nie wyzywać,nie robić z siebie nie wiadomo kogo, nie straszyć, pisać bez błędów, z sensem i co najważniejsze okazywać szacunek innym.

Ten tutorial można napisać w jednym zdaniu:

Nie zachowywać się jak neos, czy jakiś pokemon.

 

Btw. możesz wysyłać już raport, pamiętaj, że raportowanie czegoś, co jest zgodne z regulaminem (w w/w przypadku chęć pomocy i ocena poradnika) = spam, co za tym idzie zabieranie czasu moderatorom i 5% ;)

po 1 , nie nabijam postow :)

po 2 moge odswiezac co 24

Po 3 zasugegowal cos co moglo mnie obrazic , bo ja akurat mam napisane co zbieram , i glupich porad nie potrzebuje, jakby temat byl nie potrzebny polecial by juz do kosza.

Po 4 nie wtracaj dupy do tego tematu, bardzo bym Cie prosil ;]

po 5 @ref

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

- Nie bic nikogo na wolnym

- Jak ktos poprosi to go podexpic

Hahahahaha leci plus +

Ale nie korzystam z zadnych z tych przykladow

 

 

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...