Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Chcesz mieć dobrą reputacje na forum oraz metinie? Zajżyj!


speader22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moje doświadczenia:

 

-Nie używamy hacków , botów - tak a kto wbił śr 30? pewnie kamer mod

-informujemy Gm o bugach a nie korzystamy z nich,

-nie przeklinamy, - o ty chuju rozjebie cie zaraz

-nie wyzywamy innych, - // -

-nie ksujemy, - // -

-nie utrudniamy gry, -//-

-pytamy się czy możemy pomóc przy biciu metina,nie ksujemy go - wypierdalaj

-pomagamy innym w misjach oraz na konia bojowego/militarnego,,, -//-

-jesteśmy mili dla innych, -//-

-staramy się być Pro w pvp(jeśli możemy). - żal, dmg.

 

Nawet gdybyłbyś zajebisty to i tak mają cie w dupie.

Opublikowano

W Pełni popieram pana Up... Ten poradnik jest dobry, ale dla człowieka i prawdziwego gracza Metin2, a nie jakiegoś neosa z kasą od rodziców... W dodatku nawet prawdziwy gracz nie stosuje się do takich zasad... Ja się zawsze staram być "opanowany" podczas gry, olewać różne zagrywki neosków, ale po jakimś czasie jest to po prostu nie do wytrzymania... Moim zdaniem niepotrzebnie to napisałeś, może się to komuś przyda, lecz wątpię... Im młodsze pokolenia tym bardziej "rozpieszczone"... 0 Szacunku do starszych, czy też jakiejś kultury języka... Ale + czy tam - łap. :)

Live life to the fullest, because tomorrow may not be

<3

 

kiraq.png

 

player.png

 

Sygnaturki by Kira/Shanell

Opublikowano

@up ok poprawiam, dzieki za dostrzeżenie

 

@edit

Juz mnie plusuja, ja zbieram MINUSY! Kto postawi mi plusa dostaje odemnie 1 na profilu i minusa albo plusa , w zaleznosci czego nie chce :< ONLY MINUSY PROSZE

 

+ hubi1999+ MieTekRulez+ Incore^^+ Paskudnik - dzieci ktore postawily mi plusa. ktos jeszcze chce pogorszyc sobie reputacje?

widzisz ...tym pokazujesz, że twój poradnik nic jest wart... zapomniałeś najważniejszego ... liczymy się ze zdanieem innych USERÓW ... jeśli dali Ci plusa znaczy, że się im nie podobał TuT ... ty się nie liczysz z zdaniem innych ... dali plusa odraz groziisz i mścisz się ... tym co pokazujesz twoja reputacja spada :/

Sygnaturka...kiedys tu bedzie...

:D

Opublikowano

widzisz ...tym pokazujesz, że twój poradnik nic jest wart... zapomniałeś najważniejszego ... liczymy się ze zdanieem innych USERÓW ... jeśli dali Ci plusa znaczy, że się im nie podobał TuT ... ty się nie liczysz z zdaniem innych ... dali plusa odraz groziisz i mścisz się ... tym co pokazujesz twoja reputacja spada :/

ale to koniecznie musi mi ktos robic na zlosc i stawiac tego plusa? nie moze napisac poprostu co zle napisalem albo ze mu sie nie podoba?

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

@Up takich się olewa... Gdybym miał się wnerwiać, za każdy + chyba bym zawał zaliczył...

 

Poradnik dobry, ale jak już pisałem dla człowieka nie neosa ^.^

Live life to the fullest, because tomorrow may not be

<3

 

kiraq.png

 

player.png

 

Sygnaturki by Kira/Shanell

Opublikowano

@Ref

poradnik taki sobie, ale chcialem pokazac ludziom jak powinno sie zachowywac na forum i w grze, moze ktos zobaczy ze zle robi, w co watpie..

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

Po co tyle ref... Tylko post nabijasz... Tutek pewnie się nikomu nie przyda, bo takie to już Pokolenie dzieci neo, ale cóż...

Live life to the fullest, because tomorrow may not be

<3

 

kiraq.png

 

player.png

 

Sygnaturki by Kira/Shanell

Opublikowano

Dodaj jeszcze

-Nie błagamy o plusy/minusy w sygnie ;)

Co do tematu to przyda się =)

po 1 raporck leci i przygotuj sie na 5 %

po 2 to moj tut i ja ustalam co w nim jest

po 3 takie ,,proszenie " to pokazywanie co sie zbiera..

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...