Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wykryty] * v.7* Odyseusz CA_EU Hack


odys222

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a poco ci gordon ja otwieram przez loudera od odysa wystarczy ten plik skopiowac do loudera i gitara bynajmiej na windows xp

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam straszne lagi jak chce wybrać jakaś opcje co to moze byc??

większość hacków powoduje laggi więc to nic nadzwyczajnego... Jednak tutaj nie wiadomo czy odys nie zaliczył małej wpadki przy kodowaniu, no ale prawdopodobnie już wyjechał więc nic z tym nie zrobi

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Dobra może masz pootwierane jakieś programy typu GG, TS itp .. One mogą powodowac większe laggi prezy czystej grze, a co dopiero przy hacku...

 

Przeskanuj kompuer w poszukiwaniu wirusów może masz jakiegoś na kompie

 

Po przeskanowaniu i oczyszczeniu z ewentualnych wirów wyłącz program antywirusowy żeby w razie czego nie blokował hacka

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

@Up hm....

No nie wiem jaki masz system ?

Jeżeli Win 7 przez admina daj zadziała

Jeżeli XP.

To może hack wykryty ale w to wątpie.

Opublikowano

Na pewno robisz tak jak powieneś ? Masz link do vidtuta jeśli go nie zauważyłeś jeszcze

 

http://www.mpcforum.pl/topic/132828-vidtutjak-podczepiac-hacki/

 

Nazwa procesu Engine.exe - może z małej napisałeś..

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Nie wiem ale niezły bajer ten hack. Tylko co tam Odys pisał z tym nozem. To trzeba samemu nacelowywac na przeciwnika :/ myslalem ze celuje w sciane i gina noby ^^

Ale tak tez jest fajnie. !

 

++ ++++++++++ ++++++++++ ++ ++ SAME +

Opublikowano

Jak używac fly hacka:

 

1. Właczasz opcje FLY [ON]

2. Włączasz opcje SuperJump [ON]

3. Naciskasz HOME ( aktywujesz FLY)

Teraz mozesz skakac wysoko + low grawity sprawia wrażenie lotu.

 

4. Ponowne naciśniecie HOME deaktywuje FLY

logoy.jpg

 

CravMaga [fight club]--> "W silowni wycwiczysz miesnie ale nie jaja. Je albo masz albo nie. Le Baner"

Opublikowano

Hmmm.....chyba wyżej masz instrukcje...

logoy.jpg

 

CravMaga [fight club]--> "W silowni wycwiczysz miesnie ale nie jaja. Je albo masz albo nie. Le Baner"

Opublikowano

Jak używac fly hacka:

 

1. Właczasz opcje FLY [ON]

2. Włączasz opcje SuperJump [ON]

3. Naciskasz HOME ( aktywujesz FLY)

Teraz mozesz skakac wysoko + low grawity sprawia wrażenie lotu.

 

4. Ponowne naciśniecie HOME deaktywuje FLY

 

 

MAM PYTANIE:

JAK UZYWAC FLY HACKA?

 

 

Lol brawo geniuszu

2j3r5vn.png

 

Sygnaturka stworzona przeze mnie :p

 

 

Hym to ja -Matt-, oczekuję na kolejnego banna zapewne xD

 

@Omek

 

Walnij mi warna zawsze tego chciałeś tylko że trzymałem się regulaminu... :P

Opublikowano

panowie ja mam taki problem ze gdy włączam haxa przez injector bodajze airdropa to jak włączam CA to mi wyskakuje błąd ze d3dx9 jakos tak

i niewiem czemu mam tak z kazdym czitkiem ... pomózcie mi !!!

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...