Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Java portable i minecraft


Nubciu Kluseczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuję jakiejś wersji java (koniecznie portable, bo nie mam uprawnień admina i mieć nie będę). Proszę o linki. http://www.softmania.pl/?d=files&a=download&item_id=1945

Ta wersja mi nie działa :/

dam dużo plusów

Portable jest dziadowskie często się crashuje jak nie masz uprawnię to już lepiej zainstalować sobie na pendrive minecrafta i jave

virttu.png

 

zlzr7r.png

Opublikowano

virttu no ale nie dzialaja mi instalatory. Nawet te uruchamiane z pendrive'a.

Jak wgralem sobie jave skopjowana z kafejki internetowej (dziala tam minecraft) i wkleilem to tez nie dziala. Uruchom za pomocą czego powinenem? :/ Bo w tej tabeli nie mam JAVA.

Opublikowano

virttu no ale nie dzialaja mi instalatory. Nawet te uruchamiane z pendrive'a.

Jak wgralem sobie jave skopjowana z kafejki internetowej (dziala tam minecraft) i wkleilem to tez nie dziala. Uruchom za pomocą czego powinenem? :/ Bo w tej tabeli nie mam JAVA.

ty nie masz wkleic jave tylko pobrać i ja normalnie zainstalowac na pendrive

virttu.png

 

zlzr7r.png

Opublikowano

Żegnaj MineCraft'a.

 

Java ma uprawnienia specjalne ,które podczas uruchomionego instalatora wysyłają je do sieci.

 

Nic nie zrobisz.

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

1. Czy ten laptop ma konto główne( Administrator Komputera ) ? - Jeżeli tak łatwo hasło złamać

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

nie wiem czy istnieje coś takiego jak portable java, jeśli tak, to musiałbyś ścieżkę dostępu ręcznie zmienić na tą od javy portable, żeby przez nią śmigał minecraft.

Opublikowano

@tsdek Jestem na koncie gościa. Jest konto administratora ale potrzebuję hasła.

@wacol wyjaśniłbyś jak to zrobić? Bo wgl pobrałem z kafejki internetowej javę z program files na pendrive i wkleiłem u mnie na gościu, tak bez instalacji. Jak przez to coś uruchomić? Mówiłeś coś o ścieżce.

Wszystkim lecą plusiki za pomoc. Odpowiadać na moje pytania up :P

Opublikowano

Wpisz w CMD:

net user Administrator *

następnie kliknij Enter

I wyświetli się jakie chcesz hasło ustawić najlepiej ustaw sobie jakieś takie trudne :) i klikasz enter

Teraz wyświetli się poproszenie o wpisanie danego hasla i klikamy enter!

Wyświetli się komunikat:

Polecenie zostało wykonanie pomyślnie!

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Wpisalem net user Administrator i pisze odmowa dostępu :f Tak btw nie chcę zmieniać hasła, jeśli da rade. Chciałbym je poznać.

 

Wacol powiedz, jak uruchomić coś przez ścieżkę javy?

Opublikowano

Wejdź w tryb awaryjny i tam zmień hasło (chyba da się też sprawdzić, ale pewien nie jestem :P).

 

P.S. Tematy odświeżamy co 24 godziny od czasu napisania ostatnio posta.

1339163822-U301909.png

 

  • 1 rok później...
Opublikowano

sory że tak puźno ale dopiero teraz pomyślałem że też tak zrobię i znalazłem ten temat

a więc potrzebujesz :

-MinecraftSP.jar

-jakiś notatnik

-już zainstalowaną wcześniej jave

-i jeżeli nie ma na danym kompie neta, wcześniej przygotowany folder .minecraft z %appdata%

 

1.na pendrivie zrób 2 foldery, bin i data

2.skopiuj folder z javą na pendriva w miejsce gdzie zrobiles foldery data i bin (folder z javą to np. jreX, ,ja mam javę 8 to ja mam folder jre8)

3.skopiuj plik MinecraftSP.jar do folderu bin na pendrivie

4. jeżeli masz wcześniej przygotowany folder .minecraft , skopiuj go do folderu data na pendrivie

5.włącz jakiś notatnik i wpisz tam :

 

@echo off

set APPDATA=%cd%\data

.\jreX\bin\java -jar .\bin\MinecraftSP.jar

 

6.w miejsce X po jre wpisz to co ty masz możliości sią 6,7 lub tak jak ja mam czyli 8

7.zapisz pod nazwą MinecraftSP.bat w miejesce z folderami data i bin (przed zapisaniem zmień "zapisz jako typ" z "Dokumenty tekstowe" na "Wszystkie pliki")

8.włączasz MinecraftSP w miejscu gdzie foldery data i bin i grasz

Przepraszam za niezrozumiałośc mych słów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...