Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT][Only 1.8] Jak zatrzymać swój świat w 1.8


aroFaz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jezu jeszcze 1.8 nie wyszło a ty już... Poza tym "myślisz", że to będzie działać, a nie "to działa". Równie dobrze mogę teraz zrobić temat jak TERAZ zrobić z 1.7.3 do 1.9 :P

15005964.jpg

Nie zbieram ani minusów ani plusów... Ja po prostu się udzielam.

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Arhix

 

to nie ma sensu , bo mapa minecrafta nie ma konca.

 

@topic

 

nie sadze , ze to zadziala , bo skopiowane budowle beda mialy stare chunki , wiec prawdopodobnie ot by nie wyszlo.

 

Ale nie generują się nowe obszary

Nie ma nowych chunków - nie ma z nimi problemów.

Proste.

 

A tak w ogóle to pewnie jak wyjdzie 1.8 to połowa z tu obecnych zacznie płakać, że im się save zrąbał, i założy tematy.

A wystarczyło by postąpić tak jak mówił @Top

wikmk9.jpg

Opublikowano

Heh....

A zapomnieliście o jednym...

Tak samo miało być z 1.5...

I co? I to, że robicie z igły widły... Po prostu będzie konwertowanie save'ów...

Oj ktoś tutaj nie czytał twittera w czasach 1.4 ;[

Cześć wszystkim, jestem MlodyCebo.

Robię grafikę!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co oni robią !!!!!! szkoda słów mam podobnie jak UP

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Oni badziewja Minecrafta to co jest powino zostac ! bo i tak jest super gra a jak bd trzeba usuwać save które się robiło tydzień to WTF 15% graczy podziękuje , mam nadzieje ze 1.8 nigdy nie wejdzie lub nie bd trzeba usuwać save

Opublikowano

@up

 

To nie jest 100% ze save sie usuna, jak czytales posty to pisza ze prawdopodobnie bedzie mozna powiekszyc Chunki i powinno smigac

6ydVTxs.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Uwaga temat nadaje sie do kosza! Z twitera wyszlo info ze save beda dzialaly lecz bedzie przydko wygladalo przejscie miedzy starym terenem a nowym!

  • 2 tygodnie później...
Gość TheMorteMaster
Opublikowano

Przecież wytniemy teren, a to są chunki więc nie zadziała ;)

Opublikowano

Może by pierw sprawdzić czy działa przed zrobieniem tut? Nie widziałem jeszcze poradnika na ciemno...

Wiem, że jeszcze się nie da ale...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...