Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[16x, 32x, 64x, 128x, 256x][LB Photo Realism][1.7.3]


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Weteran
Opublikowano

Witajcie przedstawiam wam bardzo fajnego texture pack'a oddaje on realitykę w 100% w wersji x256 w mniejszych oczywiście także.

 

Potrzebny będzie nam HD_Patcher :

 

Download :

 

http://www.speedyshare.com/files/29348444/mcpatcher-2.1.0_02_2.exe

 

Download 2 :

 

http://www.multiupload.com/K6ST9X3Z8S

 

Skan :

 

http://www.virustotal.com/file-scan/reanalysis.html?id=04e07818e989726a56ba051ce83c2db84c055f60fde2afa3fd2a30071e674494-1310157014

 

Zamieszczam tu Film przedstawiający Texture Pack'a :

 

http://www.youtube.com/watch?v=37ulZB4JOZk

 

Skoro już dowiedzieliście się co to za wspaniały Texture Pack, czas na pobieranie :

 

x16.

 

Download :

 

http://www.speedyshare.com/files/29348487/LB_Photo_Realism_x16_6.0.0.zip

 

Download 2 :

 

http://www.multiupload.com/T06YT2T5NC

 

Skan :

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=8e5e6aff20f8eac8529083841543c81250e5cfb20ba00e133c0b25c9cd09ca5c-1310157204

 

x32.

 

Download :

 

http://www.speedyshare.com/files/29348547/LB_Photo_Realism_x32_6.0.0.zip

 

Download 2 :

 

http://www.multiupload.com/G867JH7L0X

 

Skan :

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=148b9cdaf5cc9c8e73d54d96b35ec4f6759025910031446ec11f041882cddb71-1310157857

 

x64.

 

Download :

 

http://www.multiupload.com/NQFB76L7MI

 

Download 2 :

 

http://www.mediafire.com/?q8b3zn23m7z49xx

 

Skan :

 

 

skanik.png

 

 

x128.

 

Download :

 

http://www.mediafire.com/?5f8ev6769923lgb

 

Skan :

 

 

skanj.png

 

 

x256.

 

Download :

 

http://www.mediafire.com/?jt2j8tfoes2yjl4

 

 

skanus.png

 

 

Wybraną wersje txt wklejamy do :

 

Start>>Uruchom>>%appdata%>>.minecraft>>texturepacks

 

Następnie włączamy HD_Patcher, klikamy + dochodzimy do texutre i dajemy Patch.

 

Wymagany jest HD_Patcher.

 

Całość została wykonana przez użytkownika ^.^o0o^.^.

 

Jeżeli chcesz nagrodzić za udostępnienie texture pack'a to nagrodź ^.^o0o^.^ i wnS.

1339226679-U337649.jpg

Weteran
Opublikowano

Dla mnie też się bardzo podoba, ale jakość 256 jest na dobre komputery. 4gb ram, procek 4 rdzeń, karta graf hd. Na innym nie pójdzie :D

1339226679-U337649.jpg

Opublikowano

Kolejny raz mówię, że było :angry:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/318451-download-minecraft-photo-realism-256x256-pack-mod/

 

Wiecie co to wyszukiwarka?

PC: AMD Ryzen R5 5600X 4.6GHz 1.125V  /\ SPC Fortis 3 /\ MSI B450 Tomahawk /\ 32GB Kingston Fury Renegade RGB 3600MHz CL16 /\ XFX RX 6800 SWFT319 16GB  /\ Lexar NM620 2TB + Kingston NV1 512GB + MX500 500GB /\ MSI MPG A850G /\ Genesis Irid 505 Black V2 /\  Acer XV272UPbmiiprzx "27" WQHD + IIyama x2483hsu-b1 "24" FHD /\ Win10 Pro
Mobilne: One+ 11 5G 16/256, Konsola: PS4 PRO CUH-7016B 1TB, PS3 Super Slim CECH4004A 320GB, PSP 2003 32GB SD, Steam Deck 2TB, Xbox One S TV: TCL C728 55" UHD VA 120hz
Muzyczny sprzęt: Asus Xonar DGX + HyperX Cloud Core + Creative Pebble X Plus, Diora WS354+Imago Acoustic ima 383 70W+Logitech Bluetooth, Soundcore Motion+, Soundcore Q30 ANC

Weteran
Opublikowano

@Up

 

Idiota. Po prostu idiota. Nie widzisz różnicy? Może pora wybrać się do okulisty? Twój był napisany 20marca, a po 2 nie na tą wersję. Jak widzisz w tytule tematu widnieje "1.7.3"

1339226679-U337649.jpg

Opublikowano

Grałem niestety mój komp nie uniósł tego a na 2gim nie chcę mi się bawić xD

 

@DOWN A MI TO + DAC NIE MOGLES xD

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

Mam pytanie chłopaki... Instaluje tego texturepacka tak jak powinno. I tu dupa. Nie rozumiem o co chodzi. GTA 4 chodzi na maxymalnych bez ściny a tu MC mi nie chodzi :D

avatargrp.jpg

"Razem idziemy, razem zginiemy. Złe chłopaki na śmierć i życie!" - Bad Boys.

1515688821.png

Opublikowano

MC mi nie wyrabia na tych texturkach... Ale dziwne trochę jest to, że na teście normalnie wszystko jest ok, a na normalnym minecraft, albo się wczyta mapa i odrazu wywali, lub wyskakuje "crash memory"...Bez żartów -,-. Mój komputer:

System: Win 7 x64

RAM: 6 GB

Karta Graficzna: Ati Radeon HD 5970

Procesor: Intel i7 930

 

Ja rozumiem wszystko, no ale bez przesady...

Opublikowano

Mam dokładnie ten sam problem co kolega @up

avatargrp.jpg

"Razem idziemy, razem zginiemy. Złe chłopaki na śmierć i życie!" - Bad Boys.

1515688821.png

Opublikowano

Leci - for you ;))

Dzieki za texturke już pobieram ;))

Pojdzie na 4gb ramu, karta HD5040 (1gb) <--?? 256x??

21939.png18706.png

200 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

400 Postów[X]

slidbar.gif

 

 

Kiedyś zbierałem -

A teraz Like

Opublikowano

Jakiego txt packa wybrać na :

2 gb ramu ddr3

Karta graf nvidia geforce 9600 gt

procek amd athlon dual core processor 2.77 GHz

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

x128 zobacz nie powinno klatkowac ;p a co do texture packa nie wiem czy o kur%^ styknie

DAJ - TO ROZKAZ !!

 

 

 

1b423cdd79b14a8a7b1dfabdd96bc1a1.gif

Opublikowano

Ja mam out of memory;/ podobno idzie na jave przeznaczyć więcej ramu i ten problem znika, ale ja nie wiem jak na win7 ;/

Opublikowano

Dzięki ;) Na mojej maszynie to spokojnie takie texturki idą więc jestem ich wielkim fanem ;) używałem ich na 1.7.2 ale później wyszło 1.7.3 ;) Łap - za wrzutę

15005964.jpg

Nie zbieram ani minusów ani plusów... Ja po prostu się udzielam.

Opublikowano

Nie wiem co powiedzieć ten txt jest cudny pierwszy raz mam tego txt i jestem w 100% zadowolony że jest na tym poście ;)

Opublikowano

Fajny , polecam , używam , leci minus . A tak apropo co to za nutka ?

,,Bo bez adrenaliny życie jest nudne" ~Ja.

4tx441.jpg

 

Opublikowano

Super TP najlepszy na jakim grałem, używa 35-40% procka i 50% ramu. Mój komp :

-Procek Intel core i5 2500k

-8GB ramu

-Nvidia GeForce GTS 450

Nie mam lagów ani out of memory ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...