Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sk'a

Ciekawostki , różne scenki , wpadki , zagadki

Polecane posty

Widziałeś coś fajnego?

Zrobiłeś coś epickiego?

Zrobiłeś jakiś fail?

Odkryłeś coś?

Pochwal się o tym w temacie!

Moja przygoda :

Miałem wersję 1.5.

Stworzyłem save'a , którego dla zwały nazwałem "Poszukiwanie Herobrine" :D

Dobra.Zrespawniłem się.Patrze , dziwna dziura.Zacząłem się bać (Wierzyłem jeszcze trochę w Herobrine)

Dobra , poszedłem troszeczkę dalej , patrze trochę dalej , piramida!Idealna!Teraz to się już bałem.Zapisałem , zrobiłem kopie save'a (Mam go jeszcze :D) i poszedłem tam...Było oświetlone , tunele wszystko...

Chodziłem tam , i znalazłem mob spawnery , patrze czego?Mumii...I wtedy mi się przypomniało że miałem Humans Mod , itp :D

• Lubię 2

Kiedyś, jak zaczynałem gre na serwerze MPCforum, kradłem wszystkim pochodnie bo nie wiedziałem jak się je robi xD

• Lubię 1

Gość _Shadowlord

Widziałeś coś fajnego?

Tak, grałem na moim serwerze i zobaczyłem świat w niebie, kumple zrobili dla mnie. :P

Zrobiłeś coś epickiego?

Tydzień robiłem kolejkę.

Zrobiłeś jakiś fail?

Zrobiłem pixel art - garfielda, ale nie mogłem wyżej budować bo zrobiłem za duże stopy.

Odkryłeś coś?

Nie.

• Lubię 1

@refresh

Hah Epików ile ja miałem??? Podam wam 1 z nich

TOP 1 na Minecraft.mpcforum.pl ;)

2 Epik.....idziemy z kumplem kopalnią po czym aj się zatrzymuje...i zaczynam kopać w dół dla jaj...a tu palm face DIAMENT!! xD to wyglądało jak x-ray :)

Odkryłem ?? Kopalnię której penetrowanie 1/10 zajęło mi z kumplem 2 godziny....

Oraz wodne przejścia xD

• Lubię 1

Fail: Gdy grałem jeden z pierwszych razy w Minecrafta robiłem kopalnie. Zeszedłem do poziomu Bed Rocka (miałm diamentowy kilof) i zaczołem go wydobyać. Po 5 minutach ciągłego trzymania myszki zadzwoniłem do kolegi na skype i on mi powiedział że go nie da się zniszczyć ;)

odkryłem że zawsze spawn jest na piasku : OOO

wiele bylo dziwnych przygod z minecraftem , ale maja najdziwniejsza byla ta kiedy sie troche rozbudowalem i wgralem jakies teksturki (LB photo realism o ile sie nie myle) i wywalilo mnie z gry. wchodze ponownie i dupa nie ma mojego swiata. stworzylem nowy i zaczelem szukac fajnego terenu , nagle zobaczylem jakas budowle , pomyslalem ze to herobrine :D. podeszlem blizej i to byl moj stary swiat i kawalek dalej lezaly moje rzeczy :D

Ja miałem Faila skaczę sobie na klockach które były postawione na lawie 1 kratka odległości skacze skacze miałem wielki lagi więc mnie cofnęło i wpadłem do lawy :D

Fail: Na początku grania w MC zatykałem jaskinie, żeby w nocy nie było potworów :D

odkryłem że zawsze spawn jest na piasku : OOO

A i tu się mylisz nie zawsze :P . Ja raz zespawnowałem się na początku na glinie było to chyba na wersji 1.5 :D

Fail: Nie wiedziałem jak sadzić trzcinę i zboże, a na wsi mieszkam xD

Kopałem obsydian drewnianym kilofem zajęło mi to ok 5 min :)

Ja raz miałem piekło na ziemi :O i to dosłownie!

Wchodzę sobie na nowo stworzony świat, trochę pograłem i wyłączyłem, a gdy potem włączyłem to pół świata to był nether, a drugie pół powierzchnia. xD

• Lubię 3

2 Dnia grania w grę Minecraft na całą podłogę wyłożyłem płyty naciskowe bo myślałem, że to parkiet :D Tylko dziwiło mnie czemu jak podchodzę do drzwi to mi się same otwierają i zdjąłem płyty przy drzwiach ; D

Edytowano przez Mr.Minax

A i tu się mylisz nie zawsze :P . Ja raz zespawnowałem się na początku na glinie było to chyba na wersji 1.5 :D

xD ja miałem na drzewie kamieniach. Itp . Wiecie jak ? Na miejscu spawnu postawcie. Co chciecie np deski.

Widziałeś coś fajnego?

Zrobiłeś coś epickiego?

Zrobiłeś jakiś fail?

Odkryłeś coś?

Pochwal się o tym w temacie!

Moja przygoda :

Miałem wersję 1.5.

Stworzyłem save'a , którego dla zwały nazwałem "Poszukiwanie Herobrine" :D

Dobra.Zrespawniłem się.Patrze , dziwna dziura.Zacząłem się bać (Wierzyłem jeszcze trochę w Herobrine)

Dobra , poszedłem troszeczkę dalej , patrze trochę dalej , piramida!Idealna!Teraz to się już bałem.Zapisałem , zrobiłem kopie save'a (Mam go jeszcze :D) i poszedłem tam...Było oświetlone , tunele wszystko...

Chodziłem tam , i znalazłem mob spawnery , patrze czego?Mumii...I wtedy mi się przypomniało że miałem Humans Mod , itp :D

Widziałeś coś fajnego?

-Nie

Zrobiłeś coś epickiego?

-Istnieje już taki temat, w którym można się pochwalić swoją budowlą.

http://www.mpcforum.pl/topic/290851-innepochwal-sie-swoja-wyobrazniamiceraft/

Zrobiłeś jakiś fail?

-Istnieje już temat, w którym można się pochwalić swoim failem ;)

http://www.mpcforum.pl/topic/354107-innetwoj-najwiksze-gupstwo-w-minecraft/

Odkryłeś coś?

-Po za wieloma krajobrazami na mapach to nie.

Ja jak zaczynałem grę w minecrafta zrobiłem sobie kopalnie do badrocka i kopie tam i kopie nagle napotkałem diamenty nie wiedząc że są to właśnie diamenty i wykopałem to drewnianym kilofem.

A i jeszcze przez pierwszy tydzień gry myślałem że wszystko się robi kilofem dopiero po tygodniu się połapałem że do tego jest łopata motyka i siekierka hehe

1.Na Serwerze znalazłem diament, później zobaczyłem redstone(Kopałem pod sobą) i wpadłem do lawy :P.

2.Niszczyłem swoją fontannę z lawy i zamiast Shifta, nacisnełem CTRL i znowu wpadłem do lawy. :P

I dlatego nie znoszę lawy.

• Lubię 1

http://www.youtube.com/watch?v=p5jBgK_jMjE&feature

Filmik na moim Kanale Fail w Tym filmie Obejrzyjcie końcówkę ;D:D

• Lubię 1

%ref

Na wersji 1.2 z kumplem zrobiliśmy wielką wieżę, nie mieliśmy gdzie spaść, znalazł się kwadrat wody leżący tuż obok wieży, wpadłem akurat na mini wysepkę na 1 blok, po czym ja się zabiłem kolega został, mapa ważyła ponad 30 mb więc dużo odkryte ponad 2h szukałem naszego domu, zdecydowaliśmy się usunąć mapę i zacząć od nowa, parę dni po błędzie dowiedzieliśmy się że istnieje komenda /tp.

Czy widziałem coś fajnego?

-

post-315678-0-96724400-1310464360_thumb.png

Czy miałem jakiś fail?

-

post-315678-0-76186300-1310464404_thumb.png

Czy zbudowałem coś epickiego? hmmm To wystarczy?

-

post-315678-0-02561200-1310464477_thumb.png

• Lubię 1

Zrobiłem nową grę idę kawałek i Dangeon Na powierzchni .

• Lubię 1

Kopałem obsydian drewnianym kilofem zajęło mi to ok 5 min :)

Ale chlopie klamiesz obsydian zniszczysz w ciagu 50 sekund innym kilofem niz diamentowy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1520215
Użytkowników: 1190575
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: BlackCoffee