Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Murzyny spalone za kradzież ziemniaków [VIDEO]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Japierdole chorzy debile przecież życie to jest najcenniejsze co ma człowiek :/ a mi przeszkadzało kiedyś że mnie kolega w szkole bił a tu takie okrucienstwo >.<

1314290313u250359.jpg1314296225-U262310.png

Naruto Opening 8 ... To coś dla czego warto żyć ;D...

Opublikowano

wy murzynów nie lubicie i tyle fakt sa tacy co miliony kasy na przekretach ale sa tacy co widac jesc nie maja co badz poprostu nie chce sie robc t zalezy;]

;]

Opublikowano

Kurwa na murzynach stosują kary które były w średniowieczu .(palenie na stosie)

Opublikowano
Zajebałbym.

Czyli zrobiłbyś dokładnie coś tego samego pokroju...

 

Kurwa na murzynach stosują kary które były w średniowieczu .(palenie na stosie)

Tak tak, twój post jest bez sensu. Tu nie chodzi o to, czy ktoś jest czarny, czy jest mańkutem, chodzi tylko i wyłącznie o pokazanie kto jest silniejszy i o zasady.

Opublikowano

Oni chyba po prostu mają taką tradycje i od dziecka są uczeni kto ma siłę ten ma władze a kto jej nie ma marnie skończy te słowa mi coś mówią czy to nie czasem totalitaryzm ?

1314290313u250359.jpg1314296225-U262310.png

Naruto Opening 8 ... To coś dla czego warto żyć ;D...

Opublikowano
Oni chyba po prostu mają taką tradycje i od dziecka są uczeni kto ma siłę ten ma władze a kto jej nie ma marnie skończy te słowa mi coś mówią czy to nie czasem totalitaryzm ?

Nie, to nie totalitaryzm!! Wybij to sobie z głowy. Poczytaj sobie np. to.

 

Co za przygłup japierdole.jpg wypierdalaj z mojego tematu

Też Cię kocham, ale nie rozumiesz różnicy między narodem, a państwem.

Opublikowano

masz racje mój błąd to napewno nie toalitaryzm jednakże to jest straszne co się tam dzieję oby nigdy nas to nie spotkało :/

1314290313u250359.jpg1314296225-U262310.png

Naruto Opening 8 ... To coś dla czego warto żyć ;D...

Opublikowano

Koniec tej zabawy. Dzielcie się tym na gg, nie na forum gdzie po pierwsze są dzieci. Po drugie jest to film co najmniej brutalny i rasistowski.

Dziękuję, koniec imprezy.

1321896841-U198706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...