Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Ostatnio oglądałem minecraft wiki.

Natknąłem się na ciekawy temat:

Herobrine

I powstaje pytanie :

czy ktoś go widział kiedyś?

ja gram ciągle na wersjach 1.4 , 1.5 , 1.3

Zbieram +

(Użytkownik Działu MINECRAFT i Rzadko NK )

Opublikowano (edytowane)

Ehhh dotycztuj do końca :

 

Z krótkiego śledztwa przeprowadzonego przez kilka osób dowiedziano się, że był to tylko dowcip osób z serwisu Brocraft. Przyznali się do tego oraz opowiedzieli, że była to tylko podmieniona tekstura.

 

Notch również zaprzeczył jego istnieniu na swoim Twitterze:

@notch: Herobrine isn't real in any way, no. I never had a brother (well, there's a half brother I never meet..), and he's not in the game.[1]. (Herobrine nie jest prawdziwy w żadnym razie. Nigdy nie miałem brata (właściwie mam przyrodniego brata, którego nigdy nie spotkałem) i nie ma go w grze.)

 

i patrz na forum ....

 

@up

widać że sobie żartujesz... albo z pośpiechu albo z głupoty podałeś lokalizacje do swojego pulpitu :P (fajna nazwa konta :stacja9 :D)

Edytowane przez piotrek54
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...