Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Której grze się poświęcić na wakacje?


NupBuster

Jaką grę wybrać na wakacje?  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak? gr? wybra? na wakacje?

    • Mythos
      2
    • LoL
      12
    • Team Fortress 2
      7
    • InnA? (podaj w komentarzu nazw? GRY, nie GIER )
      12
  2. 2. A mo?e DOUBLE?

    • Mythos/LoL
      4
    • Mythos/Team Fortress 2
      0
    • LoL/Team Fortress 2
      13
    • innE? (podaj w komentarzu nazwy GIER, nie gry)
      16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A vindictus płatne jest? jaki max level? System walki jest jak w metinie? Czy np. jak w WoW, NosTale

Za darmo a system walki chyba widac na filmiku nie? :D

Opublikowano

Niee, ja chcę jakieś gry online :P

 

Kurwa znawca się znalazł ... pewnie nawet nie grałeś w Diablo 2 bo inaczej byś wiedział, że diablo 2 ma zajebiste multi na Battle.net . Każdy może zrobić swój pokój na hasło, zaprosić the best ziomków i razem zapierdalacie w mapki diablo 2 rozwalając rzesze potworów i zabijając bossów.

 

 

@ TOPIC

 

Saga ONLINE.

 

 http://playsaga.com

jqeuR.png

Opublikowano

Polecam GTA IV, a jak przejdziesz to Gothic IV. Dwie super gry.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Jeżeli szukasz czegoś przed czym nie uśniesz to:

 

Alliance Of Valiant Arms - jest za darmo na steam

 

A jak chcesz pospać to:

 

Metin2 lub Minecraft

1316822982_by_meno.gif
Opublikowano

@Metin0wiec

 

Minecraft jest nudny?... To chyba w niego nie grałeś:)

 

@Topic

 

Ja polecam Ci LoL'a albo właśnie w/w Minecraft'a:)

 

A jeżeli chodzi o FPP (strzelanki) to Battlefield: Bad Company 2 za 50 zł do kupienia w sklepie a bardzo fajna gierka:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...