Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Wierzycie w To Że Fiat 126p Będzie jeszcze na Polskich drogach?


Frodo™

Czy Wierzycie w To Że Fiat 126p Będzie jeszcze na Polskich drogach?  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Wierzycie w To ?e Fiat 126p B?dzie jeszcze na Polskich drogach?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Będzie... Niedługo to będzie powszechne auto Polaka,komorowski jedynie będzie mieć F1 ... Sejm jeździ na koxie a kraj leży pod sklepem i żebra.

Mam gdzieś co mi dasz czy + czy - ; ]

 

cincind.jpg

 

Sygnatura By Yakusho

Opublikowano

To jest kultowa marka nie do zdarcia , w mieście dalej jeździ pare tych autek i to nie tylko starzy

Życie jest tylko jedno dlatego codziennie się cieszę życiem ile mogę ponieważ jutro już może mnie nie być

Opublikowano

Maluch na Polskich drogach ?

Chyba szrotach.

Mieszkam na wsi i nawet tutaj nie widuje się takiego widoku.

Ale auto było dobre można było je naprawić młotkiem i przecinakiem i wgl było zajebiste.

Moi rodzice mieli kiedyś 3 maluszki.

Pierwszy pomarańczowy potem czerwonego na koniec bordowego :D

Opublikowano

Mysle ze jeszcze kilka dobrych lat pojezdzi na naszych drogach

Max do 2020r.

Kur...zapomnialem ze jest koniec swiata w 2012 roku :D

Nieno zarcik,wierze w to bo u mnie w rodzinie maja fajnego malucha srebnego (jedynego srebnego jakiego widzialem)

Wnetrze niebieskie,zajebiste glosniki i wgl. xD

sstwc.jpg

Opublikowano

Jeszcze parę lat i Malucha będzie można zobaczyć tylko w muzeach. Teraz jeżdżą tylko te wersje z ostatniej serii, chociaż i ich nie jest już dużo.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Ja widzę ich bardzo mało. Może jeden lub dwa w tygodniu, ale kiedy wyjeżdżam na Śląsk to widzę ich więcej. Myślę, że będziemy je spotykać na polskich drogach, ale nie w dużej ilości.

Gość Mounthains
Opublikowano

To prawda. Na północy polski rzadko spotkać malucha. Częściej są na południu

Opublikowano

Kilka lat temu spotykałem ich dużo, teraz rzadko kiedy widuję.

Myślę, że jeszcze będzie można je spotkać, ale rzadko.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Mam nadzieję że nie, to auto składa się przy wypadku jak z papieru, nie jest bezpieczne dla pieszych ani kierowcy.

Na szczęście coraz mniej osób używa tego samochodu do jazdy codziennej.

//Zakaz gifów-Dektored

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...