Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Wierzycie w To Że Fiat 126p Będzie jeszcze na Polskich drogach?


Frodo™

Czy Wierzycie w To Że Fiat 126p Będzie jeszcze na Polskich drogach?  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Wierzycie w To ?e Fiat 126p B?dzie jeszcze na Polskich drogach?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

yyy tak oczywiście że wieżę ze maluch będzie jeszcze na polskich drogach :) widuję go 2-3 razy dziennie :) a mieszkam we Wrocławiu :)

Zbieram

add.png siki!

Opublikowano

już nie długo wyjdzie nowa wersja Fiata 126p Silnik 6L prawie jak ciężarówka 9L Oleju, maksymalna prędkość 280km/h, 240KM Nowa zajebista karoseria, bardziej opływowa...

 

A tak wracając bardziej do tematu to TAK :D

mgr inż. (mogę gówno robić i nieźle żyć)

zanim zadasz jakies pytanie kliknij http://bit.ly/zswIat

Specjalista
Opublikowano

Ja tam widze teraz jak jeżdzą Maluszki nawet w dużych ilościach , w niektórych dużych miastach i na wsi.

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Nie wiem, ale kiedy ja ostatnia fiata widziałem? uff... nie pamiętam...

Mieszkam na wsi.

obrazhdtn.png

 

 

by hipek from USA3

Opublikowano

Ja jeszcze mam Poloneza Caro 1.6 GLI - 15,5 roku i dalej śmiga. Porządne autko, ale niestety FSO upadło ;/

Opublikowano

Mieszkam na północy Polski ( Warmia i Mazury ) i od roku nie widziałem żadnego malucha... i chyba nawet 2 lata temu też żadnego nie widziałem.

Już ich nie ma.

wsrh2.png

Nie wykonuję zleceń. Jeśli pomimo tego dostałeś ode mnie sygnaturkę, czuj się wyróżniony ^^

Opublikowano

A więc tak ja jestem na tak dlatego że maluch będzie jeszcze spotykany na naszych drogach przez kilka lat, ale też będzie można go zobaczyć w muzeach :)

Jak na razie posiadam 20% statusu ostrzeżeń

:)

i nic więcej

32896439533624102237.png

Jeżeli pomogłem walnij add.png

Opublikowano

Ja tym wyjeżdżam na ulicę, jak zrobię B1. Oczywiście najpierw go zarejestruje na B1.

Mam go na działce, czerwona strzała, a jak zapierdala!

Podjadę nim pod nową szkołę,

wszystkie laski ze wsi będą moje!

Mimo, że dyro śmiga Skodą Favorit,

to mój bolid będzie miał fajniejsze chromy, JOŁ

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Szczerze sam rzadko widzę, ale jak widzę jak kupują to ludzie po to, aby dobić to, aż mi szkoda tych samochodów. Sądzę, że te samochodziki niedługo będę widział w muzeach. Pamiętam także jak kilka lat temu się jeździło nimi, ile ludzi je miało, a teraz... z roku na rok coraz mniej... ^_^ co z tego, że widzę kaszlaka jak nie na chodzie, bo przez tydzień był na dotarciu na łąkach :P

Opublikowano

Będą jakiś czas potem będzie ich baardzo mało.

 

Koło drogi przelotowej do Dąbrowy Górniczej bardzo często widze maluchy,ale w małych ilościach.

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

Fiat 126p wciąż żyje, żył i żyć będzie <3


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

Dużo jeszcze tych maluszków widać:] Raczej one nie znikną na Polskich Drogach.Ponieważ staruszkom i nie tylko nie wystarczają fundusze na coś innego.Maluch = Legenda Polski

Pomogłem? Daj minus!

 

ilovempc.png

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Który udzielił w odpowiedzi w ankiecie?;]

Mimo, że minął rok od tematu, maluchy są u mnie często spotykane. Sam jestem w trakcie tuningu 126p, podczas moich praktyk. Z dnia na dzień jego cena wzrasta, bo staje się powoli zabytkiem. Są to bdb samochody.

2009 - słyszysz mnie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...