Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ostatnie problemy ze stabilnością europejskich serwerów.Info od RIOT


Netrodal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

straciłem kilka cennych godzin boostu expa i ip...

Cały czas który serwery były niesprawne powinien zostać zwrócony. Jeśli nie otrzymasz rekompensaty do piątku, napisz do Riot-u.

Opublikowano

mam taki problem

wpisuje pasy klikam enter i czekam 5min nie wchodzi, 20min nie wchodzi ...

jaka moze byc tego przyczyna? moze BAN?

Left%204%20Dead%20sygnatura.jpg

 

Najlepsze zabezpieczenie - Paczka po Lays

Opublikowano

jakbyś miał bana to byś miał komunikat do kiedy

włącz lola jeszcze raz (może znowu mają problemy z logowaniem)

35205.jpg

 

Drixu to sra w gacie, pisalem mu na pw jak chce solo niech zapoda swoja wioche i spenial...

 

33071.png

Opublikowano
jakbyś miał bana to byś miał komunikat do kiedy

włącz lola jeszcze raz (może znowu mają problemy z logowaniem)

5 dzien juz nie moge sie zalogowac

Left%204%20Dead%20sygnatura.jpg

 

Najlepsze zabezpieczenie - Paczka po Lays

Opublikowano

jak dla mnie, to te RP to jest nic >.< niby 550 RP, ale smsem to jest 30 zł .. a co dopiero przelewem. ja bym wolał, żeby WRESZCIE NAPRAWILI PROBLEM Z "status serwera : BUSY" ... i z tymi lagami/kickami :( bo wkurza

Opublikowano

jak dla mnie, to te RP to jest nic >.< niby 550 RP, ale smsem to jest 30 zł .. a co dopiero przelewem. ja bym wolał, żeby WRESZCIE NAPRAWILI PROBLEM Z "status serwera : BUSY" ... i z tymi lagami/kickami :( bo wkurza

Zdaje mi się że problem został już naprawiony. Maxymalna kolejka z jaką się spotkałem to 10min.

Opublikowano

5 dzien juz nie moge sie zalogowac

 

napisz do supportu

35205.jpg

 

Drixu to sra w gacie, pisalem mu na pw jak chce solo niech zapoda swoja wioche i spenial...

 

33071.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...