Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy w Technikum Inf. trzeba dobrze znać matmę?


eFFecTuS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widać jakie pojęcie macie o informatyce i programowaniu... to pierwsze dla was to gry i grzebanie w necie (nk, fb, forum, porno) a drugie to napisanie bota w autoIT... Pozdro. I powodzenia w nauce życzę.

Opublikowano

Potrzebna jest i to bardzo .

w mojej szkole klasa Ti ma rozszerzoną matmę to chyba można coś z tego wywnioskować.

9368_gold.png

Opublikowano

Kumpel chodzi do technikum(teraz idzie do 3 kl) w gimanzjum mial 5 z matmy i bez zadnego problemu daje rade w technikum(z trójami tez dasz rade).PRAWDZIWA MATMA ZACZYNA SIE NA STUDIACH A NIE W TECHNIKUM!:D

Opublikowano

Ja mam dwóję z matmy a napisałem ładnego bota w autoicie dawno temu więc nie pierdol że to podstawa i nie da rady bez niej programowac, bo mi np. w ogóle sie nie przydala.

 

Odp. na pytanie -- Nie, nie trzeba znać.

 

 

 

Ty to robiłeś sam, a nie w szkole. a tam patrzą na matematyke.

 

Wszędzie jak masz coś związane z informatyką to patrzą na matematyke.

Ale nie zawsze trzeba być dobry z maty żeby być dobry z infy :P

logofuw.png

Fjuczerr nakurwiamyy

xD

Opublikowano

Hm sam studiuję informatykę i powiem, że matma jest potrzebna w informatyce lecz jedynie przy skomplikowanych projektach i pracach. Bo takie podstawowe gówienka jak C/C++ podstawy , czy AUTOITY to nie wymagają matmy szczególnie a jedynie znajomości wzorów (C/C++). Ten co się jara autoit-em to szkoda mi słów na niego.

 

Szczególnie potrzebna przy algorytmach i dużych projektach z dużymi źródłami kodu programu , pakietu oprogramowania.

 

Głównie matma jest po to aby ją wykorzystywać przy programowaniu, bazach danych, w grafice też jak najbardziej. Nie mowie tu o takich duperelach typu : PHOTOSHOP , podstawy C/C++, AUTOIT itd.

jqeuR.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...