Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Powazny serwer Surviwalowy [Survival][No-PREM][No-Hamachi][24/7]


pjachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 367
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

20110707192824.png - Piotr110 i Sopel - ci dwaj gracze doszczętnie zniszczyli nasz serwer ...

 

20110707191545.png - Mój domek w Połowie Niszczenia po 10 sekundach

 

 

 

 

Powiedzcie mi moi mili jak do tego doszło ?

Kiedy mówiłem że Bana96 ( lub Banan69 ) ma chacki nie wierzyliście mi ... A o to prosze

Banan nie jest głównym sprawcą ale to przez niego zaczęło się to wszystko

On prawdopodobnie pokazał swoim kolegom jak używać Chacków / Cheatów na serwerze .. i macie tego konsekwencje

Ostrzegałem i mówiłem że 620tyś i 64 diamenty oraz 37lvl w jeden dzień to cheaty / chacki ..

Ale po co się słuchać , i dzięki temu straciliście serwer , większość graczy jest zbanowana ( w tym ja )

Wszyscy stracili swój dobytek ... Wszyscy !

Ciężka Praca wszystkich graczy POSZŁA NA MARNE

Przez co ? Przez 3/4 s*********w którzy nie powinni wejść na serwer ...

Nie winie Admina / Modów ale zabezpieczenia serwera .. i dzięki tym graczom duża większość graczy nie wejdzie nigdy na to IP

 

 

 

 

I tak :

-ciężka praca ,

-chęci ,

-zapał,

-i radość z gry graczy.

 

WYPAROWAŁA

 

 

Szykuje się zapewne nowy restart i nowa mapa ... ale większosć starych graczy już nigdy nie wejdzie na ten serwer ...

 

 

Do zobaczenia Mieciu03

mca.png

mca.png

mca.png

 

 

 

Polecam

 

 

 

 

Naciśnij + !

Uszczęśliwisz

mnie tym !

Opublikowano

20110707194558.png - Dawny Fort Berwood

 

 

 

 

 

 

Serwer Jest Doszczętnie ZNISZCZONY !

mca.png

mca.png

mca.png

 

 

 

Polecam

 

 

 

 

Naciśnij + !

Uszczęśliwisz

mnie tym !

Arcymistrz
Opublikowano

Nieogarniam

Mieciu ja mialem zbanowac ich wszystkich ale jak zbanowalem banana i fi cos oni zbanowali mnie niezdazylem niezdazylem

Jest kompletny rozpierdol niewiem jakim cudem się wjebali csrv niewyrabia a pjacha nie ma napisalem sry zaspamowalem go na gg

Powinnien wejść to katastrofa

Widać że to jacyś pojebancy

Zapomnialem mam 1 konto ktorym was pilnje zobacze co z serwerem

Opublikowano

Dodaj prosze mnie i mojego kumpla : Bigiello i Dawidsonki

2961.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem czy starałem się pomóc walnij + nie bądz taki!!!

Arcymistrz
Opublikowano

Mam to dodawanie w dupie czytasz co z serwerem jest te popierdolone dupki go rozwaliły

Zobaczcie se photo

Widzę pana jebanego piotra ktory rozjebal serwer wraz z innymi debilami

Opublikowano

Był jeszcze Grzybek z nimi .. Świetną mieli zabawę przy tym na dodatek ...

Nie zostało nic ... Tylko 1 domek w mieście i jakiś 1 ucięty ... I tyle nic więcej nie ma ... A i kopalnia jest :D

mca.png

mca.png

mca.png

 

 

 

Polecam

 

 

 

 

Naciśnij + !

Uszczęśliwisz

mnie tym !

Opublikowano

to zrób nową mape i dodawaj od poczatku i nie nazywaj mnie idiota

2961.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem czy starałem się pomóc walnij + nie bądz taki!!!

Arcymistrz
Opublikowano

To nie moj serwer i sory za idiote :D

Adma nie ma czekamy w cierpliwosci zaspamowalem go na gg

@edit

Jakbym banana i tego 2 niezbnowal to by bylo jeszcze gorzej ciekawe kiedy sie wpierdolili do bazy

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dodaj Kornik :)

Kto nie daje +-ika, ten sobie ze mną fika.

 

 

 

 

Daj +-ika. Wspomóż potrzebujących.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...