Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

XM8 vs L85A1. Co lepsze na dystans?


liberkox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwsze pytanie co lepsze na odległość xm8 czy L85A1 .Takie żeby kosiło zajebiście:) .Bo na blisko ma famasa:)

Drugie pytanie Lepiej kupowac za dinary czy za g1 px na expa 20%,30%,double up???

Mój skład na wakacje:)

1combat-60 days

2.deagle (myśle o mp5k)

3XM8 lub L85A1

4nade:)

5Famas -60days

6flesh i adrena

8M60 goldzik:)_

3xclusiv3skill.gif

ZBIERAM PLUSIKI

Opublikowano

XM8 to najlepsza broń na dalekie dystanse na assaulta. Świetna celność.

L85 też jest świetne ale bardziej na średnie odległości bo jest dość wolne. Za to ma ogromny dmg.

 

Grasz UO bierz XM8, grasz CQC bierz L85.

 

Drugie pytanie Lepiej kupowac za dinary czy za g1 px na expa 20%,30%,double up???

 

Za dinary. W końcu po coś ten dinarbot jest : )

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Polecam xm8 - Dobre na długie jak i krótkie dystanse.

 

A lepiej kupować za dinarki, tak jak razor mówi - po coś ten dinar bot jest :P

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Ja bym Ci radził tak jak razor napisał. Pobocić trochę dinarbotem i wtedy kupić i 20% i 30% itd. Ja tak bociłem aż nazbierałem 200tyś dinarów i kupiłem all PXy na exp itp.^^

Co do broni to L85A1 jest fajną bronią. Minus ma taki że wolne jest ale za to ma duże dmg. Normalnie brałbym L85A1 ale do twojego zestawu lepsze będzie XM8. Masz famasa i M60 to brakuje Ci tylko broni na dalsze dystanse. Teraz mam zestaw M4A1 + XM8 i się super gra.

snikersproject1.png
Opublikowano

Ja używam L8 i jest świetnie, gdy naceluję w heada to pada od razu, minus jest taki że L8 na bliskie to dupa blada

userbar.pngub_21.gif

18573.png35324.png

21571.jpg10608.jpg

22592.jpg32024.gif

Opublikowano

XM8 Jest lepsze.

L8 Jest jak mówił @UP wolne.

A jak masz jeszcze Famasa to mocne wyposażenie ;)

 

Za Dinary się bardziej opłaca kupować.

Bo stawiasz DinarBota i przez nocke ok. 40-50k

Opublikowano

właśnie gdzie moge dostac xm8? bo w marketplace nie ma :/

Opublikowano (edytowane)

@UP kupić na allegro

Lub dostać za wydane 400g1

 

 

 

PS: Zrób może ankiete

 

PS2: Dla mnie XM8

Edytowane przez hekke123

1312476347-U203760.png

Sygnatura by R4donix.

Czekam na dalsze propozycje czegoś podobnego

:)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/416750-zlecenie-sygnatura-avatar/

Opublikowano

Ja to bym ci w ogóle polecił zrezygnować z 5 slotu - szkoda by mi było dinarów i latać jak ja :

3 - xm8

8- m60

Bo xm8 to jak famas i aug, więc famas, przynajmniej dla mnie - ZBĘDNY :)

Opublikowano

wczoraj wydałem 399g1 i nie dostałem żadnego kodu. musze równe 400wydać?

Opublikowano

UP nie spamuj już tutaj....

Tak równe 400....

1312476347-U203760.png

Sygnatura by R4donix.

Czekam na dalsze propozycje czegoś podobnego

:)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/416750-zlecenie-sygnatura-avatar/

Opublikowano

DObra dzięks za odpowiedz wszyscy mają po plusie :)Biorę jednak xm8 oszczędze kase bo mam 2x ją w promocodach .Jeszcze premka gold i jedziemy z tym koskem.Temat closed

3xclusiv3skill.gif

ZBIERAM PLUSIKI

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...