Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [Hit!] eCraft - 800 slotów - freebuild !


Gość Ray

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Shadowlord
Opublikowano

Witam wszystkich!

 

Jak widać nazwa tematu jest kusząca, ale to prawda, 800 slotów. Serwer jest już opłacony na rok (3500 zł, stoi na serwerze ovh).

 

Informacje o dedyku :

 

48 GB Ram

10 Gb/s łącze

Procesor intel i7

OVH

 

Szukamy doświadczonych osób na stanowisko kidmoderatora, poszukujemy również osób które pomogą w budowie OGROMNEGO miasta.

Potrzebujemy również osoby, która potrafi robić bdb strony internetowe.

Serwer wystartuje najprawdopodobniej za 2 dni.

 

Kontakt : PW

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość _Shadowlord
Opublikowano

Mialo byc 800, ze wzgledu na maszyne dajemy 400. bedzie 0 lagow, znawcy .

Gość _Shadowlord
Opublikowano

UWAGA! ZMIENIAMY

Na 48 GB RAMU, 10GB/s lacze!

Opublikowano

Tutaj publikujemy serwery, a nie zapowiadamy.

Nie miejcie mi za złe, ale zamykam.

 

 

 

 

To gdzie ma ją napisać? Było tu już kilka, to dlaczego ta nie może być?

 

 

Otwieram.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

serwer po beta testach nie wypadl najlepiej dlatego wznawiamy prace otwarcie za 2 dni

Opublikowano

Ładnie widzę chłopaki.

Jednak, to jest po prostu głupota.

Wydajecie na serwer ponad 1100 zł brutto, przy czym nie zwróci się wam nic, bo jak dobrze wiemy, Minecraft nie jest jeszcze dobrze znany, więc dużo graczy nie gra;).

1-81077-560x95-6-FF5519-FFFFFF.png
Opublikowano

co do up glupota mowisz? ja na serwerku do metka zarabiam 15 krotnosc tego co wydaje ;]

Opublikowano

co do up glupota mowisz? ja na serwerku do metka zarabiam 15 krotnosc tego co wydaje ;]

a działalność masz? : >

bo dotacje można bez działalności prowadzić tylko jeśli pokrywa Ci to koszty + ewentualnie jakieś 10% więcej to jeszcze się nie doczepią

no i nie możesz nic oferować za dotacje bo to też pod działalność podchodzi.

 

mnie to tam tito co Ty robisz ale potem ludzie płaczą że im urząd skarbowy sie z buta na chate wpieprzył ;-)

 

 

Co do serwa to moim zdaniem 800 slotów na początek kompletnie nie potrzebne .. maszyna będzie sie po prostu marnować przez długi okres zanim nie będziecie MEGA popularni.

Opublikowano

a niech sie marnuje ;] a dzialalnosc mam maszynka na rok wykupiona

Opublikowano

Jeżeli jest działalność, to poproszę o dane (regon, nip), bądź ukazanie Mi na PW linka strony gdzie takowe informacje znajdę.

Wiem ile się zarabia na Metinie, gdyż sam prowadziłem serwer i to dość znany, na polskiej arenie MT2.

1-81077-560x95-6-FF5519-FFFFFF.png
Opublikowano

nie będę tego komentował gdyż widać jesteś osłem ... bo chyba nie bardzo wiesz co się wczoraj działo z twoim serwerkiem ;] widocznie taki z ciebie admin a i ps forum masz zgłoszone do ipb za brak licencji

Opublikowano

oki czekam ;] mnie wiszą wasze opy jak zrozumiecie co to ddos to napisz

Opublikowano

up moj serw jeszcze nie powstal ;] jest w trakcie przygotowania

Opublikowano

temat był bo bez mojej wiedzy go otworzyli a ja im serwa offlem ;] i temat w koszu ^^ a otwarcie serwa za 2 dni ;]

Opublikowano

Maszynka opłacona na rok z góry? Coście 12k wydali na nią? ;-)

 

@Slawo320

W tym temacie nie reklamuje swoich usług ani nic więc Maxxik nie ma obowiązku wklejania tutaj regonu i nipu ;-)

Na stronie serwera jeśli będą płatne opcje już taki obowiązek będzie miał.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...