Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej 14 CZERWIEC 2011r. Zapraszam!


Football-Supers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nick w grze to :helipaxim987

 

tutaj na forum :pawel125p

lvl :no niestety 7 ;p

 

a no i zapisuje sie B)

reklama radia i linki wychodzące

Opublikowano

to czemu do jasnej cholery napisane jest zgloszenia do godz 19??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

reklama radia i linki wychodzące

Opublikowano

Harmonogram:

 

p4blo01 vs pro0lis

pro0lis vs energo4pl

energo4pl vs p4blo01

 

kozaakk1 vs endriu152

endriu152 vs 3xclusvi3skill 4:5 wygral 3xcl...

3xclusvi3skill vs kozaakk1

 

tiger33335 vs neba009

neba vs devmanpl

devmanpl vs tiger33335

 

syntekill vs m0rginz3r

m0rginz3r vs xpr0scropx

xpr0scropx vs syntekill

 

Prosze pisac do mnie na PW kto moze teraz grac i mozemy teraz zacząć kto nie wbije na 20.00 bedzie przegrywal walkowerem!!!!

Obraza GM w sygnie RMCF

Opublikowano

Ej no pisać do swoich grup czy każdy z jego grupy może grać teraz jeśli tak to piszcie do założyciela i zagracie meczyk ;)

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

O godz 20.00 Napisze kto gra pierwszy mecz jesli sie ktos nie wstawi w wr to przegrywa walkowerem (czekam 5 minut) jesli sie obydwoje nie wstawia mecz idzie na koniec.

Bede o tym pisal w tym poscie kto z kim gra:

 

Serwer: International

Room:

Hasło: mpcforum

 

 

 

------------------------------ vs -------------------------

Obraza GM w sygnie RMCF

Opublikowano

napisz kto bedzie gral ... trzeba sie przygotowac ;D

 

ja juz jestem ;D

 

 

20.00 juz wybila ;D

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

No tak zajebiście najlepiej 1 minute przed rozpoczęciem ;) gg

 

 

nom i nadal nie ma jak kur*a za 10 min nie wystawi graczy którzy mają grać to ja stąd spadam ;)

 

Jeżeli miało by to wypalić to gdzieś będzie to z 20 meczy a 1 nie można normalnie zorganizować ? Good Luck :)

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Witajcie!

Dzisiaj o godzinie 20.00 odbędzie się turniej. Zgłoszenia przyjmowane do godziny 19.00 Gramy na serwerze International

Sędzią będę ja (mój nick w grze to n000000000b).

Turniej będzie bez nagród, tak po prostu dla frajdy :)

Jak będzie działał?

1) Mecze będą 1v1

2) Grupy będą cztery

3) Grupy będą 3-osobowe

4) Za wygrany mecz gracz otrzymuje 3 pkt, a gracz przegrany 0 pkt.

5) Mecz będzie trwał 5 wins

 

Zasady:

1) Gra bez hacków

2) Słuchanie sędziego

3) Przestrzeganie punktu 1 i 2 :)

 

Grupy:

 

1.

-p4blo01

-pro0lis

-energo4pl

2.

-kozaakk1

-endriu152

-3xclusvi3skill

 

3.

-tiger33335

-neba009

-devmanpl

4.

-syntekill

-m0rginz3r

-xpr0scropx

 

Wzór podania:

nick w grze:

nick na forum:

lvl:

 

 

 

Harmonogram turnieju:

 

Z grupy wychodzą po dwóch graczy.

 

Odbywają się ćwierćfinały:

Pierwszy gracz z pierwszej grupy gra z drugim z drugiej grupy. 1

Drugi gracz z pierwszej grupy gra z pierwszym z drugiej grupy. 2

Pierwszy gracz z trzeciej grupy gra z drugim z czwartej grupy. 3

Drugi gracz z trzeciej grupy gra z pierwszym z czwartej grupy. 4

 

Półfinały:

Zwycięzca ćwierćfinału 1 i 2 meczu Graja między sobą. 1

Zwycięzca ćwierćfinału 3 i 4 meczu Graja między sobą. 2

 

Finały:

Zwycięzca półfinału 1 i 2 meczu Graja między sobą

 

Tak będzie wyglądała tabela po ukończeniu rundy grupowej:

nachwile.png

 

 

MAPA to MARIEN

ZAPRASZAM KAŻDEGO!!! ZAPRASZAM NA ZAPISY!!!

 

Gramy na serwerze International zaszła zmiana, koniec ze zmianami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Kto z kim gra:

 

p4blo01 vs pro0lis

pro0lis vs energo4pl

energo4pl vs p4blo01

 

kozaakk1 vs endriu152

endriu152 vs 3xclusvi3skill 4:5 wygral 3xcl...

3xclusvi3skill vs kozaakk1

 

tiger33335 vs neba009

neba vs devmanpl

devmanpl vs tiger33335

 

syntekill vs m0rginz3r

m0rginz3r vs xpr0scropx

xpr0scropx vs syntekill

 

 

Aktualnosci:

O godz 20.00 Napisze kto gra pierwszy mecz jesli sie ktos nie wstawi w wr to przegrywa walkowerem (czekam 5 minut) jesli sie obydwoje nie wstawia mecz idzie na koniec.

Pierwszy mecz gra:

 

 

------------------------ vs ------------------------

 

 

 

będzie ten konkurs czy nie !

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Będzie ten turniej czy go kur nie będzie bo ja już czekam od 15 chyba.

 

Chu* mnie obchodzi ja robię w piątek turniej i on na 100 % wypali i juz na żaden inny się nie zapisuje !!

 

Jak coś to zrobię temat w czwartek lub piątek i się zapisujcie xD.

ZBIERAM -

 

ProLis®

Opublikowano

Koniec z turniejami dla żartów.. To już któryś z kolei w ciągu paru dni turniej, który okazał się jednym wielkim fake.

 

CLOSED

1373662483-U83583.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...