Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej 14 CZERWIEC 2011r. Zapraszam!


Football-Supers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Dzisiaj o godzinie 20.00 odbędzie się turniej. Zgłoszenia przyjmowane do godziny 19.00 Gramy na serwerze International

Sędzią będę ja (mój nick w grze to n000000000b).

Turniej będzie bez nagród, tak po prostu dla frajdy :)

Jak będzie działał?

1) Mecze będą 1v1

2) Grupy będą cztery

3) Grupy będą 3-osobowe

4) Za wygrany mecz gracz otrzymuje 3 pkt, a gracz przegrany 0 pkt.

5) Mecz będzie trwał 5 wins

 

Zasady:

1) Gra bez hacków

2) Słuchanie sędziego

3) Przestrzeganie punktu 1 i 2 :)

 

Grupy:

 

1.

-p4blo01

-pro0lis

-energo4pl

2.

-kozaakk1

-endriu152

-3xclusvi3skill

 

3.

-tiger33335

-neba009

-devmanpl

4.

-syntekill

-m0rginz3r

-xpr0scropx

 

Wzór podania:

nick w grze:

nick na forum:

lvl:

 

 

 

Harmonogram turnieju:

 

Z grupy wychodzą po dwóch graczy.

 

Odbywają się ćwierćfinały:

Pierwszy gracz z pierwszej grupy gra z drugim z drugiej grupy. 1

Drugi gracz z pierwszej grupy gra z pierwszym z drugiej grupy. 2

Pierwszy gracz z trzeciej grupy gra z drugim z czwartej grupy. 3

Drugi gracz z trzeciej grupy gra z pierwszym z czwartej grupy. 4

 

Półfinały:

Zwycięzca ćwierćfinału 1 i 2 meczu Graja między sobą. 1

Zwycięzca ćwierćfinału 3 i 4 meczu Graja między sobą. 2

 

Finały:

Zwycięzca półfinału 1 i 2 meczu Graja między sobą

 

Tak będzie wyglądała tabela po ukończeniu rundy grupowej:

nachwile.png

 

 

MAPA to MARIEN

ZAPRASZAM KAŻDEGO!!! ZAPRASZAM NA ZAPISY!!!

 

Gramy na serwerze International zaszła zmiana, koniec ze zmianami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Kto z kim gra:

 

p4blo01 vs pro0lis

pro0lis vs energo4pl

energo4pl vs p4blo01

 

kozaakk1 vs endriu152

endriu152 vs 3xclusvi3skill 4:5 wygral 3xcl...

3xclusvi3skill vs kozaakk1

 

tiger33335 vs neba009

neba vs devmanpl

devmanpl vs tiger33335

 

syntekill vs m0rginz3r

m0rginz3r vs xpr0scropx

xpr0scropx vs syntekill

 

 

Aktualnosci:

O godz 20.00 Napisze kto gra pierwszy mecz jesli sie ktos nie wstawi w wr to przegrywa walkowerem (czekam 5 minut) jesli sie obydwoje nie wstawia mecz idzie na koniec.

Pierwszy mecz gra:

 

 

------------------------ vs ------------------------

Obraza GM w sygnie RMCF

Opublikowano

zapisuje sie :D

 

nick w grze : kozaakk1

 

nick z forum : byku121

 

lv :16 zaraz moze 17 :)

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Ja mogę ale jak będzie na Europa, bo ja Europa East nie ma.

Wiec jak będzie na europie to moje dane to:

 

Nick wr : pro0lis

LvL : 13

Nick Mpc : ProLis

ZBIERAM -

 

ProLis®

Opublikowano

ale bedziesz zapraszal do rooma bo hasla chyba nie dzialaja >>?

 

i moze tak ankieta na ktorej mapie ??

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Nick z gry : m0rginz3r

Nick na forum : Felcor

lvl : 19

 

Edit :

 

I to jak wkońcu będzie bo nie zabardzo rozumiem ;(

Najpierw drużyna na drużyna ? a potem dopiero 1 vs 1 czy odrazu 1 vs 1 ?

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Witam chciał bym uczestniczyć w tym wydarzeniu :

 

 

nick warrock : energo4pl

 

lvl : 21

 

nick mpc : energo1pl

 

kontakt skype : energo1pl

 

Chciałbym być w grupie 1 jest to dal mnie bardzo ważne z góry dzękuję : )

energo.png

 

 

by luxxxxx

Opublikowano

nick w grze: xpr0scropx

nick na forum: let's play

lvl: 46

 

ja chce do grupy 4 :]

 

 

na europe nie działają hasła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

76561198017377310.png

Opublikowano

Ja mogę ale jak będzie na Europa, bo ja Europa East nie ma.

Wiec jak będzie na europie to moje dane to:

 

Nick wr : pro0lis

LvL : 13

Nick Mpc : ProLis

 

Bedzie na international

Obraza GM w sygnie RMCF

Opublikowano

Dobra już all sloty zapełnione !

 

Dobra już all sloty zapełnione !

 

 

Edit:

 

I jak mamy teraz zacząć grać ?

Pomogłem ?! Daj lajka !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...