Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubisz?


DominqPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

FIZYKI :angry:<_<

Najnudniejszy, najmniej potrzebny i najgorzej wytłumaczony przedmiot jakiego się uczę.

 

Pozdrawiam moją n-lkę od fizyki <_<

gówno prawda, fizyke masz prawie wszedzie :<

 

najgorsza i najmniej potrzebna jest chemia

Opublikowano

Biologia. Nie tyle, co nieciekawy przedmiot, co "Pani Magister" niedzisiejsza.

Dokładnie to samo u mnie, ale nie użyłbym słowa "niedzisiejsza" :P.

Opublikowano

fizyka jest okrutna ;(

pomagam w minecraft

;)

Pomagam dla przyjemności nie dla +

Dlatego Lepiej kliknij TU i pomóż głodnym :)

 

Bruno Mars nauczył mnie robić coś dla osoby którą kocham

Travis nauczył mnie być hojnym

Michael Jackson uczył mnie, aby zawsze kochać ludzi wokół mnie

The Script nauczył mnie, jak iść dalej.

Eminem nauczył mnie, że życie jest ciężkie ale trzeba brnąć dalej

Muzyka nuczy mnie jak żyć!

Opublikowano

Polski (Wina nauczycielki :D)

entisttag.png

 

Użytkownik Który Został Zbnowany :Napewno

Okres Bana: Perm

Moderator / Admin Który Nałozył Blokade : Lord Makin

Powód :Spamer/idiota/grozi administracji/dureń (Za coś tekigo Max 72h Ban A Nie Perm )

 

Link Do Tematu :

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/247974-napewno/

 

Lub Przenieś Mnie !

 

Zasłużyłem To Poproszę Plusika O To Jego Wygląd : add.png

 

 

Opublikowano

Ja nienawidzę jebanej historii mamy tak pojebanego nauczyciela ze japierdole u niego chłopaki mają trudno w chuj zdac ale dziewczyny z dupnym jędrnym młodym wręcz zajebistym biuścikiem który chce sie dotknąć to lajtowo zdają....

On na każdym sparawdzianie i kartkówie staje se za tymi co jajwiększy dekolt mają i pyta "Jak Ci idzie ELu" xD

d2cc2690e52fe9eef7aadd63e4b54035.gif?1322515096
Opublikowano

Hmm koniec roku szkolnego za pasem, a wam się obudziło gadać jakiego przedmiotu nie lubicie... Nc

Żeby nie było, że spam jakoś mi żaden przedmiot nie przeszkadza :)

Opublikowano

Ogólnie to matmę trzeba polubić, bo jest to najważniejszy przedmiot. Ja nie lubię chemii, a ogólniej to nienawidzę tego systemu nauczania. Uczymy się jakichś stopni utleniania, co w życiu się przyda w przypadku 1/400. Frajerzy robią z nas eksperymenty - a niech się uczą, może komuś się spodoba i zostanie wybitnym alchemikiem. Ja pierdole. Więc u mnie panuję zasada - nawet jeśli mogę zdać kurestwo z chemii lub z biologii na 5 zdaję to na 2, jak mnie to nie interesuje!

Opublikowano

Pier*olenia Ogólnego, czyli PO.

Miałem to za czasów gimnassjum

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...