Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wędkarstwo, czyli męskie hobby.


Exíle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Powiem wam tak, wędkarstwo (na s1) moim zdaniem jest nieopłacalne, ryba kosztuje 400k a małż nawet za 5kk nie sprzedasz.

 

Poradnik 5/5

...Czasami nie da się wszystkiego poukładać...
Opublikowano

A wie ktoś może co daje ulepszanie wędki?

Bo podobno zwiększa prawdopodobieństwo wyłowienia czegoś, wyłowienia żadkiej ryby. Inni twierdzą że najlepiej biorą ryby na +1 i +2, ponoć na wędce +7 można łowić bodzie.

Reasumując mógłby ktoś mi wytłumaczyć?

I proszę o + ( zwróćcie uwagę nie napisałem daj bo daj to mówi taki jeden Chiński sprzedawca jaj)heh wiem śmieszne to to nie było (ale za to jakie zabawne)

tak więc podarój mi + bo jak głosi stare porzekadło

"Kto nie da mivosz`owi plusa ten tak tak wyjdzie na fajfusa"

Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.

Opublikowano

Poradnik super.

 

Możesz dodać info o Dużym karasiu. Otóż najlepszym sposobem na wyłowienie go jest poczekać 5 sekund od pojawienia się znaczku rybki nad głową. Sprawdzone.

Średnio 3 na 4 duże karasie biorą po zastosowaniu tego sposobu. Sami sprawdźcie :D

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

NAJLEPSZE USTAWIENIA (dla niekumatych):

-Wędka +1

-FIshdelay >> 2,850 <<

 

Dziękuję, wiem że pomogłem całemu światu tym postem i jestem boski :)) xD

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

używa ktoś tego jeszcze ?

Jakiś konkretny może ktoś polecić ?

z7upphW.jpg
Zapraszam na mojego TeamSpeak 3 !
IP : srv2.multigaming.pl:10012 // Hasło : paranormal

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki za napisanie tych wszystkich linków do tematów :) Podczas łowienia fajnie poczytać, a można się czegoś ciekawego dowiedzieć

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...