Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wędkarstwo, czyli męskie hobby.


Exíle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

reinstal nie pomaga hs nie mam bo to priv

@Edit:Jeśli zakłądałeś posta to trzeba było napisać ze na F1 ma byćum łowienia a na

F2-4 ma być przynęta, w 1 miejscu w eq ma być przynęta... no i kamera na głowę z góry skierowana

i przelączone na głównego metka.. bo inaczej zadziała raz i przestanie działać!!

@Edit: następny błąd... łowi mi rybki ale wyciąga je po 4s nawet jeśli ustawie na 1500ms

a zazuca następną przynętę po 16s jak to naprawic ??

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

nie wiem co mam zrobić kuźwa... wędka wyławia się sama po 4s tak jak bym jej nie wyciągał i sie sama wyjmie to tak sie robi..

czas wędki nastawiłem na taką jak +20 i dalej lipa a bot dealy nie powinno byćzawsze na 4000 ??

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja korzystam z tego Erpela no i wstawiłem na 3 godziny i żadnej małży wg przez te 3 godziny ten fishbot złowił tylko 5 ryb

Jeśli pomogłem Daj PLUSIKA

Opublikowano

mam pytanie czy na kazdego fish bota trzeba obejscie na pl?

Bringing you the music that comes from within !

Weteran
Opublikowano

Pewnie nie blokujesz hackshield'a, albo używasz dziadowskiego injectora.

 

Wstrzykiwanie

http://www.mpcforum.pl/topic/553711-tut-jak-wstrzykiwac-dll-w-proces-metin2/

 

Blokada hackshield

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/

1329036830-U154499.png
Opublikowano

ja poleciałem za fishbota razem z sześcioma innymi kontami

Nick: Mahone

Klasa: SURA WP/ rzadziej smok

Królestwo: Chunjo

 

<3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...