Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić mięśnie?


Heniut

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kup sobie synthol ;)

 

Może mały żarcik o siłaczach

 

Agata Wrobel do trenera:

- ja juz nie chce brac tych sterydow

- A co Agatka, wlosy rosna na plecach?

- nie, na jajach...

12085972280505695227.png

Sygna wykonana przeze mnie <lans>

Opublikowano

kup sobie synthol ;)

 

Może mały żarcik o siłaczach

 

Agata Wrobel do trenera:

- ja juz nie chce brac tych sterydow

- A co Agatka, wlosy rosna na plecach?

- nie, na jajach...

ale zabawne kochanie ; *

 

sztejki wpierdalaj a nie jakies kanapeczki i samo urosnie

 

kup sobie synthol ;)

 

Może mały żarcik o siłaczach

 

Agata Wrobel do trenera:

- ja juz nie chce brac tych sterydow

- A co Agatka, wlosy rosna na plecach?

- nie, na jajach...

ale zabawne kochanie ; *

 

sztejki wpierdalaj a nie jakies kanapeczki i samo urosnie

Opublikowano

cwiczyć

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@up

Wykurwiaj, raport.

 

@yangster

Dzięki za taką wypowiedź tylko mam 1 pytanie. Zawsze myślałem o drążku tylko nie bardzo wiem jak to będę mocował. Sorki, ale nigdy tego nie robiłem. Może ktoś mniejwięcej powiedzieć jak?

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Ja na wakacje już mam plan tylko doradźcie mi czy dobrze robię, może to wytrzymam :DD

 

150 brzuszków (10 serii po 15)

 

100 pompek (10 serii po 10)

 

hantle:

 

lewa ręka 100 (10 serii po 10)

 

prawa ręka też 100 (10 serii po 10)

 

1km-2km biegania dziennie

 

Dobra z jedzeniem to będzie normalnie

 

 

 

Dobra to zmieniam, jak będą wakacje to napisze kiedy wymięknę od tego treningu :DD

Opublikowano

Ja na wakacje już mam plan tylko doradźcie mi czy dobrze robię, może to wytrzymam :DD

 

250 brzuszków (5 serii po 50)

 

250 pompek (10 serii po 25)

 

hantle:

 

lewa ręka 100 (10 serii po 10)

 

prawa ręka też 100 (10 serii po 10)

 

1km-2km biegania dziennie

 

Aha jeszcze tak jakby dieta ;p jeść w mniejszych ilościach.

 

 

Doradźcie mi jeśli coś źle robię

Chuj nie dieta, bez jedzenia mięśnie nie urosną i przy okazji je sobie spalisz jak będziesz codziennie to robił idioto.

Opublikowano

250 pompek (10 serii po 25)

 

chyba cie jebie, po 4 porządnych seriach po 25 już nie ma kompletnie siły a ty 10 chcesz?

Opublikowano

Jak robić mięśnie?

 

Ciężko trenować, przestrzegać diety.

 

Ćwiczenia:

 

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

kurwa brzuszkami masy nie zrobicie, tym bardziej bieganiem. skoro chcecie robić mase to musicie dostarczać dużo białka i ćwiczyć na siłce. bez siłki bedzie cięzko wam zrobić mase. ćwiczyć najlepiej 3 razy w tygodniu i mieć kogoś kto by was asekurował ew. pokazywał co robicie źle, bo jasne ze mozecie machać hantlami ale to wam chuja da.

 

Opublikowano

@up

Wykurwiaj, raport.

 

@yangster

Dzięki za taką wypowiedź tylko mam 1 pytanie. Zawsze myślałem o drążku tylko nie bardzo wiem jak to będę mocował. Sorki, ale nigdy tego nie robiłem. Może ktoś mniejwięcej powiedzieć jak?

Ja mam prosty drążek rozporowy, który umieszcza się w futrynie drzwi, coś takiego jak ten: drążek rozporowy. Generalnie montuje się go tak, że kręci się go w tych miejscach co są te gumy i on się rozszerza i tak do oporu. Ale można też go dodatkowo wzmocnić dwiema śrubami z lewej i prawej, co wiąże się niestety z wywierceniem dwóch otworów w framudze drzwi. Jak tak zrobiłem na wszelki wypadek (a właściwie pomógł mi ojciec) i trzyma się bardzo mocno. Jak ważysz 60 kg, to taki drążek będzie wystarczający, bo maksymalne obciążenie wynosi 100 kg, ja ważę prawie 80 kg i ćwiczy mi się dobrze :)

https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska - prawa mężczyzn prawami człowieka

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...