Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić? Zastanawia mnie famas.


dangerr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jutro będę miał 800 G1 . Co mogę sobie za to kupić ? Myślałem nad famaskiem ale zostanie mi 200 G1 co za to sobie kupić ?

Opublikowano

kup sobie gold mp7a1 i ci starczy ;P

 

 

 

Mam już MP7A1 jeszcze na 15 dni a grałem nią przez 2 dni aż mi się znudziła i grałem K1

Opublikowano

Z tego 200G1 co Ci zostanie To kup sobie random boxy ;)

 

 

 

Na czym to polega ? I jakie bronie można wygrać

Opublikowano (edytowane)

@Up

 

Random Box#1

 

• FAMAS G2 Silencer (60 Days)

• AW50F (3 Days)

• WA2000 (7 Days)

• XM8 (7 Days)

• M202 Flash (3 Days)

• AKS-74U (3 Days)

• CAMO RPG (7 Days)

• M4 Spectre (7 Days)

• M16A4 (7 Days)

• MP5K Gold (3 Days)

 

Random Box#2

 

• FAMAS G2 Tactical (60 Days)

• AW50F (3 Days)

• WA2000 (7 Days)

• XM8 (7 Days)

• M202 Flash (3 Days)

• AKS-74U (3 Days)

• CAMO RPG (7 Days)

• M4 Spectre (7 Days)

• M16A4 (7 Days)

• MP5K Gold (3 Days)

 

Random Box#3

 

• T-Bomb (60 Days)

• AW50F (3 Days)

• WA2000 (7 Days)

• XM8 (7 Days)

• M202 Flash (3 Days)

• AKS-74U (3 Days)

• CAMO RPG (7 Days)

• M4 Spectre (7 Days)

• M16A4 (7 Days)

• MP5K Gold (3 Days)

 

 

Każdy kosztuje 75 g1

 

Daj + :)

Edytowane przez leutal

asusplv1.png

 

 

Lubię plusy + ;)

Opublikowano (edytowane)

Random boxy nie kupuj... to takie dziadostwo.. wydałem na to ponad 500G1 i śmieci jakieś.

Polecam kupić scorpionki i jak możesz wysłać np smsa za 10zł = 100g1 to jeszcze med boxy change 6 th slot i stamine. :)

Ale jak nie chcesz wysyłać smsów to kup famasa do tego adrenalina/flash i jak nie masz niczego na 2slot to MP5K lub DualBerretta

Edytowane przez vilax
1329228482-U118767.png

Opublikowano

Kup se najlepszy zestaw :

 

Z premką :

 

- combat knife - 80g1

- berety lub mp5k ( z is) - troche dinarów

- g36 - 289g1 lub dinary

- nady

- m60

- flashe + adrenalina lub stamina + adrenalina

Opublikowano

ja bym poczekał... 800 g1 może coś innego na 8 potem będzie

 

albo ryzyko i famas z radomboxa#2 taki sam jak zwykły a jak wygrasz w 1 200g1 to masz na zwykłego >:D

nowe acc strielock275!!!

Opublikowano

nie radze famasa chociaż jest dobry ale możesz kupić jakąś inną broń golda np mp7ai gold i będziesz miał to na 60 dni a famasa tylko 30 ;/

eknigt20.png

 

eknight95.gif

"Ide za nimi, bo oni ida za mna

Wiesz jak sie to nazywa ? To lojalnosc.

 

"Nigdy nie pozwól, aby strach wyeliminowal Cie z

dalszej gry..."

 

[/font]

ZBIERAM ++++ LUBIE ++++++

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...