Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dostałem bana.Dam radę coś zrobić?


Popierdalacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja powiem tak. Używanie hacków które posiadają loadery jest wygodne lecz... nazwa pliku .dll jest przeważnie taka sama dla setek hackujących graczy. To osłabia siłe niewykrywalnosci hacka oraz w prosty sposób można wykryc czy plik np o nazwie gordon.dll był injectowany do gry. Dodatkowym potwierdzeniem jest obecnosc logów z hacka na kompie.

logoy.jpg

 

CravMaga [fight club]--> "W silowni wycwiczysz miesnie ale nie jaja. Je albo masz albo nie. Le Baner"

Opublikowano

A mam jeszcze 1 pytanie.Koleżanka powiedziała,żeby truć im dupę cały czas.Czy jeśli będę notorycznie pisał to mogą się wkurwić i odbanować?

 

Jak będziesz im truł dupę to ci nie będą odpisywać, po prostu będą odrzucać ticketa i ci nie napewno nie odbanują.

Opublikowano

a teraz pytanie .. po ch*j grac na hackach ??

 

A teraz odpowiedź...Bo nie spodziewałem się ( nie chwaląc się ),że będzie mi tak zajebiście szło bez hacków....

Opublikowano

A mam jeszcze 1 pytanie.Koleżanka powiedziała,żeby truć im dupę cały czas.Czy jeśli będę notorycznie pisał to mogą się wkurwić i odbanować?

 

Notoryczny spam do nich = ignorowanie i nie czytanie twoich wiadomości

 

a teraz pytanie .. po ch*j grac na hackach ??

 

Warn za spam

9368_gold.png

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

Ja powiem tyle nie wiem czy masz jakieś szanse serio.

Z tego co wiem wątpie.

Może ci zunbanuje po ok.1 roku napisz do nich.

Może odpowie.

Ale wątpie :D

Przy abnie jest chyba acc usuwane .

Jeżeli byś płacił nx okresowo np. co miesiąc nexon by cb nie zbanował tak prędko , bo by miał żródło dochodów.

Ale to moja myśl.

 

Co do mnie , ja mam takie żale poniżej. .

--------------------------------------------------------------

Ja wczoraj wyrwałem Bana za game logi .

Niestety.

3 acc poszlo się j**ać

 

Pisałem do nich odpisywali po 2/3 dniach.

Szczerze wróce dla tego aby dostać kalike.

Nie moge się oderwać od tego.

Ale mosze skończyć z tym nałogiem.

 

Jeżeli bs dostawał bana (okresowo) za nic nawet , nie zdenerwował byś się.

A co ma powiedzieć PlatiniumBox albo elya ?

Tyle pieniędzy , tyle godziń gry , TYLE PRĄDU !!!

 

Przepraszam za ten text , ale musiałem się wyżalić proszę nie chce warna itp.

 

@Marock (1 strona) wcale po tygodniu ani miesiąca nie musisz czekać na odpowiedz.

Opublikowano

a teraz pytanie .. po ch*j grac na hackach ??

Hmmm brawo skoro tak to po co siedzisz na MPC - forum o hackach ?!

 

Wykurwiaj

 

Ta myśl mi się nasuwa :P

 

 

Co do tematu to będzie jeszcze z 20 odpowiedzi że nie masz szans, bo ich nie masz, więc myślę że temat nadawał by się do zamknięcia, a gdyby autor chciał coś dopisać poprosił by moda/kida o otwarcie...

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Tak to prawda odpowiedzi się powtarzają i znając życie będą sie powtarzać .

Chyba ci już wyjaśniliśmy,że nie masz szans na odzyskanie konta .

Zamykam

9368_gold.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...