Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Finał Lm : Barcelona - Manchester United


Gość Owned!

Finał LM  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto Twoim zdaniem wygra fina? LM?

    • FC Barcelona
      24
    • Manchester United
      36
  2. 2. Komu kibicujesz?

    • FC Barcelona
      24
    • Manchester United
      36

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BARCA !!!!

Z calego serca kibicuje Barcelonie :) i bedzie 3:1 dla barcy

Zipperrr.png

 

 

 

########## HaSh ########## <3

Opublikowano

jestem za ManU, Barcy jakoś nie lubię odkąd pamiętam :P

Banana banana banana terracotta banana terracotta terracotta pie!

Banana banana banana terracotta banana terracotta terracotta pie!

 

Opublikowano

Barca!! xD

Gargamel – wielki czarnoksiężnik i czarownik od siedmiu boleści. W swej karierze podrywacza umawiał się ze Smerfetką, Sasetką, Bersetką, Bercikiem, Papą Smerfem i Ważniakiem. Ponadto, mieszka sam wraz z kotem i nie posiada, ani prawa jazdy, ani konta bankowego, co daje mu predyspozycje na zostanie prezesem partii politycznej. Mieszka w wielkiej chacie na bagnie, gdzie ciągle knuje straszliwe plany zagłady PO rasy smerfów. Niestety jego wrodzona nieudolność, ciotowatość i kalectwo nie pozwalają mu na odniesienie sukcesu w tej dziedzinie. <3

Opublikowano

@Kubicris

Pff.. Messi vidicowi bedzie co najwyżej pałke obrabiać ; ]

Messi nic nie pokazał w meczu chelsea-barca.

A co dopiero z man u .. ; ]

Najlepsza obrona świata ;]

Przynajmniej taką wybrali do światowej 11.

A ronaldo powkręca troche w zol Messiego ; <

 

Opublikowano

Ja też, jak większość za Manchesterem.

Finał jest nasz .:)

loadinga.gif

Aby zobaczyć sygnaturę wrzuć monetę

beztytuu3g.jpg
Opublikowano
@Kubicris

Pff.. Messi vidicowi bedzie co najwyżej pałke obrabiać ; ]

Messi nic nie pokazał w meczu chelsea-barca.

A co dopiero z man u .. ; ]

Najlepsza obrona świata ;]

Przynajmniej taką wybrali do światowej 11.

A ronaldo powkręca troche w zol Messiego ; <

 

 

 

HAHAHA Ronaldo ostatnio nic nie pokazuje !! a Messi gdy miał piłke przy nodze z Chelsea to odrazu 3 obrońców koło niego było !! Ronaldo hahaha może umie rożne tricki ale Messi dysponuje zwinnością !!

Gość mlody22pl
Opublikowano

Manu > Barca !

 

 

Dlaczego?

Bo od urodzenia nie nawidze Barcy ;>

 

A i MAnu jest najlepsza drużyną

Opublikowano

Blaugrana PANY!!! manu dostanie 3-1 i tyle będzie!!!

2ea75bc9.jpg

52f9a2de.gif

 

 

Ej ńe ówierzycie koham gżyby!!

Opublikowano

Manchester United RULEZZZZ

Manchester 4 EVER

a tak naprawdę nie oglądam piłki nożnej ale mój kolega kibicuje Manchesterowi

i pisze mi w Zeszycie EMO albo MaMu

Opublikowano
Już dzisiaj godzina 20.45 biggrin.gif

 

A raczej za 2 tygodnie..

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

I co Barca wygrała Messi robił z obroną co chce !! tak jak pisałem wcześniej Man Utd niemiał nic do powiedzenia w tym meczu !! Visca El Barca !!

Opublikowano

Barca win ;d no i bardzo dobrze ! barca rox ;d veni vidi vici !

Gargamel – wielki czarnoksiężnik i czarownik od siedmiu boleści. W swej karierze podrywacza umawiał się ze Smerfetką, Sasetką, Bersetką, Bercikiem, Papą Smerfem i Ważniakiem. Ponadto, mieszka sam wraz z kotem i nie posiada, ani prawa jazdy, ani konta bankowego, co daje mu predyspozycje na zostanie prezesem partii politycznej. Mieszka w wielkiej chacie na bagnie, gdzie ciągle knuje straszliwe plany zagłady PO rasy smerfów. Niestety jego wrodzona nieudolność, ciotowatość i kalectwo nie pozwalają mu na odniesienie sukcesu w tej dziedzinie. <3

Opublikowano

O ile pamiętam to mecz był 27 xDD Ale i tak najlepsze, że Pan od wuef nam chciał wpisywać uwagi tym co dla Barcy kibicowali a Pani od niemca kartkówkę robić ^_^

Opublikowano

Dobra,stało się.Dla mnie to MU wogle nie zagrał.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Gość mlody22pl
Opublikowano

@UP

Ty grałbyś lepiej ?

 

@Wydaje mi się ,że do kosza;>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...