Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Finał Lm : Barcelona - Manchester United


Gość Owned!

Finał LM  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto Twoim zdaniem wygra fina? LM?

    • FC Barcelona
      24
    • Manchester United
      36
  2. 2. Komu kibicujesz?

    • FC Barcelona
      24
    • Manchester United
      36

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Owned!
Opublikowano

Yo.

 

Chciałem zapytać kto według was wygra w finale? Najlepiej jakbyście napisali kto waszym zdaniem wygra i komu kibicujecie ;)

 

Ja myślę, że wygra MU i kibicuję im już łohoho ;P

 

Finał 27 maja w Rzymie ;]

Opublikowano

Ja również za Man Utd :P mam nadzieje ze wygrają :D

BADZIK ;D

 

 

NIE CZITUJ NA POLAND

 

 

 

MPCforum.pl - Cheaty do gier Online

 

"1. Ta pamiec ram bedzie na płycie czy czy co jak ją dostane???" <---- HAhAhahHA xD

nero.jpg

mozilla.jpg

d033441ba9246e5d.gif

15221.gif

 

Nauka latania śmigłowcami:

|||||||||| - 100%

 

27118.jpg

Opublikowano

Moj ziom ;p . Ten rok nalezy do MU

Jeśli spodobała Ci się moja wypowiedz lub porada . Kliknij symbolicznego plusa

Jednak jeśli uważasz , że to co napisałem to bzdura i głupoty stawiaj minus

^^.

 

Pozdrawiam !.

Opublikowano

Oczywiście że BARCA !! Visca El Barca !! Messi weźmie Man Utd na 3 Zamachy xD

Opublikowano

Katalonia rlz ;-) Było zaskoczenie w meczu czelsi ,to i bedzie z menczesterem ;-)

Opublikowano

Barca dostanie oklep za ten wczorajszy fart :).

Messi? Buhaha. Messi nie istnieje przy angielskich obrońcach. W Hiszpanii to on sobie może szaleć, ale nie przy silnych obrońcach. Ronaldo pogoni Katalończyków do domu :).

Opublikowano

Ja to chciałbym aby wygrała Barca ale cóż... Myślę , że MU wygra ;( Chociaż jeśli Puyol i Henry zagra to będzie peace xD Bo Barca ma trio cudownych napastników ;] I Iniestee xD

Opublikowano

Ja kibicuje MU, ale i tak jestem fanem chelsea...

Tak się wku**iłem jak Chelsea przegrała... najbardziej oczywiście na sędziego.

Gdybyście widzieli co ludzie o tym sędzi piszą na różnych portalach o Chelsea.

Byłby historyczny finał gdyby nie ten menelski sędzia. Już go nazywają "Howard Webb 2" xD

Mam nadzieję, że Manchester wygra.

 

@Edit Macie link do takiego jednego filmiku. który znalazłem: http://www.youtube.com/watch?v=1TXeLL08TmM...re=channel_page

Rozumiem gościa...

Opublikowano
Barca dostanie oklep za ten wczorajszy fart :).

Messi? Buhaha. Messi nie istnieje przy angielskich obrońcach. W Hiszpanii to on sobie może szaleć, ale nie przy silnych obrońcach. Ronaldo pogoni Katalończyków do domu :).

 

 

Ronaldo HAHAHA dla Messiego to pikuś !! Messi zjedzie tą obrone jak chce !!

Gość Owned!
Opublikowano

13:5, 11:7

 

Oby MU 2 raz z rzędu wygrał ^^

Opublikowano

@Owned!

Coś mi się zdaję że zara będzie kłótnia oto kto wygra^^.Typu:

-mu wygra

-morda psie.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano
Było zaskoczenie w meczu czelsi ,to i bedzie z menczesterem ;-)

 

Ta tylko ze chelsea to bolki są :P A twoja katalonie pokulała wisła kraków (4:1 albo nawet 0 -nie pamiętam).

 

Ofc Man U w obu pytanich :)

niewymiarowa sygnatura

Opublikowano

Kibicuję Chelsea :P Niestety odpadła ;/ W finale będę oczywiście za Manu :P Jaki wynik obstawiacie ?( Sry za offtop :P )Moim zdaniem będzie 2:1 dla Manu :D

7799.jpg6077.png
29163.gif28879.gif
29379.png27734.gif
20972.gif29098.jpg
21191.jpg27533.png
14119.gif 29360.gif

...WKS PANY...


"Per Aspera Ad Astra."
Opublikowano
Ta tylko ze chelsea to bolki są

Może uzasadnisz dlaczego tak myślisz??? Nie chce się z nikim kłócić, po prostu pytam...

Ja uważam, że Chelsea była lepsza, bo miała bardzo dobrą taktykę. Barcelona chciała tylko atakować, a bronić się łapą, że się tak wyraże.

W ogóle Barcelona wygrała ten mecz w 50% przez sędziego...

Takie jest moje zdanie ;)

Opublikowano

@up

 

Drogba o ile pamiętam miał sytuacje sam na sam i strzelił w nogi bramkarza. Pomijajac ze mieli jeszcze bodajże inne b. dobre sytuacje.

Barceleona broniła sie łapą? Emm no sorry ale po co mieli sie murować jak to oni mieli ~ 70% posiadania piłki.

Sędzia nie był zbyt dobry ale nie był po żadnej z stron. Raz źle dla tych, raz dobrze dla tych dyktował.

Poza tym nie lubie Terrego ale to moje uprzedzenie.

 

@Edit.

 

Jeszcze Barcelona była bardzo zmeczona bo meczu z realem który wysoko wygrali.

niewymiarowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...