Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Ile dostane promo za aktywacje 400 g1 bedą +/-


Kiddy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Boyaka, za golda są 3 promocody... + 1 za G1 to wychodzi Ci 4.

Oczywiście jeżeli kupowałeś przez coś innego niż ESN kod premke.

Jeżeli tak to nie dostaniesz ani jednego promocod'a :<.

 

@Boyaka no to sorki nie wiedziałem :/.

Czyli już bronzuf nie kupuje tylko goldy ; D.

 

Boyaka zamknij temacik ; >. Wszystko wiadomo żeby spam się nie zrobił.

Opublikowano

@UP Kiedyś było tak, że :

BRONZE : 1

SILVER : 2

GOLD : 3

Teraz jest tak :

BRONZE : 0

SILVER : 1

GOLD : 2

Teraz zmienili. (jeśli się mylę proszę mnie poprawić) :)

 

@UP A nie mówiłem ! xD


1313652013-U173186.png

Opublikowano

Za golda jest na 100 % 2 promo bo pisalem juz tickety do nich z zapytaniem więc pytam tylko ile jest za 400 G1 ;)

25860852250340054243.png

Opublikowano

@UP Kiedyś było tak, że :

BRONZE : 1

SILVER : 2

GOLD : 3

Teraz jest tak :

BRONZE : 0

SILVER : 1

GOLD : 2

Teraz zmienili. (jeśli się mylę proszę mnie poprawić) :)

 

@UP A nie mówiłem ! xD

 

za bronz jest 1 promocod wczoraj kupilem bronz i dostalem promo na XM8 30 dni :P

]356771.png

Opublikowano

To prawda, za bronza się dostaje 1 bo dzis kupowałem i dostałem trzeciego cx4 storma na 30dni xD

Pierwsza osoba, w historii MPC Forum.pl która przekroczyła kamień milowy 100d online.


32Aef.png


By Alicexcullen


"So many people will idolise, while their own success is in their reach... Don't forget, you're able to design your own universe."

Opublikowano

Za golda jest na 100 % 2 promo bo pisalem juz tickety do nich z zapytaniem więc pytam tylko ile jest za 400 G1 ;)

no za wydanie tych 400g1 masz 1promocoda

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Gold 30 days to równowartosc 1200 G1 czyli powinno się dostać 3 promo.

Pierwsza osoba, w historii MPC Forum.pl która przekroczyła kamień milowy 100d online.


32Aef.png


By Alicexcullen


"So many people will idolise, while their own success is in their reach... Don't forget, you're able to design your own universe."

Opublikowano

To ja już nie czaje :) za użyte 400g1 się dostaje się 1 promocode w ramach Random Promocode Counter. To wiem. Ale prócz tego mogę się czegoś od supportu domagać? Bo za premki to wiem, że się itemka dostaje; poprosiłem o AW50F na 7 dni za 30 dni bronze to dostałem. Ale właśnie nie wiem jak z tymi 400g1 ;) Aha, i jeszcze od razu spytam, jak kupię golda na 30 dni to mogę dostać AW50F na 21 dni lub Xm8 na 90 dni :) ?

Opublikowano

Nie pamietam jak to dokladnie było ale chyba za golda 30 dni możesz poprosić o każdą broń na max 30 dni ;)

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Ej to ja mialem silvera aktywowanego nie dawno i gdzie mogę tego promo coda znaleźć ? na emailu ?

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Ok masz + ;)

 

A gdzie jest ten temat jak napisać Ticket'a bo pamiętam ze był kiedyś ..

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Ok masz + ;)

 

A gdzie jest ten temat jak napisać Ticket'a bo pamiętam ze był kiedyś ..

 

http://www.mpcforum.pl/topic/140963-tut-jak-napisac-ticketa/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/214652-tut-pisanie-tickietow/

zbieram plusy

1376815735.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...