Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarobić na buty w moim wieku? :P


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

MakYs - nie, najlepiej żeby siedział z dupą przed monitorem i grał w "szczelanki"...

Nie chodzi mi o to zeby siedzial przed komputerem ale tyle ile on ma lat to sprawa starych zeby mu buty kupili... No kurwa nie dlugo to w wieku 10 lat samemu bedzie na jedzenie trzeba pracowac...

Rozumiem szukac pracy zeby sobie zarobic np. na piwo/fajki cos co nie jest obowiazkiem ze strony rodzica no ale buty ? To rodzice musza kupic.

Weteran
Opublikowano

Idź do mediamarktu i zapytaj czy możesz rozdawać ulotki. Moi koledzy roznoszą tam już 3 tygodnie chyba, a są w twoim wieku.

1339226679-U337649.jpg

Opublikowano

Jest dużo sposobów między innymi ten z ulotkami, ale to zależy od miasta. W niektórych nie szukają, a w tych większych miastach bez problemu coś znajdziesz.

Możesz też napierniczać w Tibie i sprzedawać konta. :D

rydah for life

Opublikowano

Spytaj ojca lub matkę jeśli pracuje w jakiejś firmie czy nie możesz u ich roznosić ulotek ja tak zrobiłem 5gr za ulotkę po 5h z kumplem 250zl na 2 osoby opłaca się :]

@edit to było 5tys ulotek staliśmy przy ruchomych schodach w stary browarze na szyby na tzw Bema szybki i miły zarobek i masz do kogo gębę rozszerzyć -_- powodzenia z butami :]

Opublikowano

W moim wieku na truskawki itd. nie da rady... hmm Ulotki... Jutro pojde z kumplem spytac sie... Moje miasto to troche wies ( Turek ) nie zbyt duze... Ale zobaczy sie cos... Jesli chodzi o Tibie, duzo musze grac ? I na jakim lvlu albo cos tam sprzedawac i za ile ? Mam duzo czasu

 

 

O kurde na Tiverii mozna niezle zarobic, mam pare pytan... Na tiverie sa hacki ? Jaki lvl trzeba miec zeby dropily brylki i ile sie go wbija ? Jak czesto dropia brylki ?

65994253024037513199.png
Opublikowano

UP 100 zl ? max 50 :P

 

 

O kurde na Tiverii mozna niezle zarobic, mam pare pytan... Na tiverie sa hacki ? Jaki lvl trzeba miec zeby dropily brylki i ile sie go wbija ? Jak czesto dropia brylki ?

65994253024037513199.png
Opublikowano

Może zacznij się od zastanowienia, czy naprawdę musisz kupić buty za 350zł - szczególnie w Twoim wieku, gdy jeszcze się rośnie i zapewne buty po jednym sezonie będą do wyrzucenia.

Opublikowano

Mam zamiar kupic 1,5 rozmiara wieksze, chce je do siatkowki. i nie do wyrzucenia bo te buty sa nie do zdarcia... Wyrosne z nich ( 2 lata jak nie wiecej ... ) to po prostu sprzedam...

 

 

top

 

O kurde na Tiverii mozna niezle zarobic, mam pare pytan... Na tiverie sa hacki ? Jaki lvl trzeba miec zeby dropily brylki i ile sie go wbija ? Jak czesto dropia brylki ?

65994253024037513199.png
Opublikowano

Ja pierdole nie pytam was o rade czy je kupic czy nie, tylko sposoby jak na nie zarobic... Ci co mowia sprzedaj rodzicow / dajcie dupy ... Stuknijcie sie w ten glupi leb i pomyslcie czasem co piszecie

 

 

 

Czekam na odpowiedzi nt. Tiverii... Czy czesto dropia brylki ? Od jakiego lvla dropia brylki i gdzie ? Sa na tiverie hacki ?

65994253024037513199.png
Opublikowano

UP , nie wiem jak te głupie bryłki ... szkoda czasu itp ..

masz mechanika na wsi ?? weź się spytaj o pomoc np , zbieranie śmieci z garażu , odkręcanie kół , np jak mechanik naprawia coś to możesz gazować , " deptać " jak się hamulce ureguluje ...

zbierać truskawki / wiśnie / czereśnie / jabłka / gruszki itp ... roznosić ulotki /kosić trawę ... pomóc koledze w czymś a na pewno mama / tata kolegi się odwdzięczy...

sprzedać jakąś grę , mp3/4 , hmmm jakąś rzecz która jest troszkę cenna ... pomóc " moresom " w sprzedawania piły motorowej " stihl " xD

 

Zarabianie na grze s&f to dobry zarobek :) sam na tej grze zarobiłem 600 zł :) chwila dobicie 100 lvl i 50 zł masz w kieszeni ... nawet raz sprzedałem 50 lvl za 70 zł :P

mam póki co 116 na sprzedaż ... cenie go na 65 zł :P , hmmm zarabianie w metin2 ( nie mówię o allegro bo teraz do metka kupi za parę groszy .. ) jakiś kumpel gra w metka , weź mu jak masz sprzedaj konto / eq / yangi

sam zarobiłem an tym 150 zł , sprzedałem jakiemuś małolatowi ( za zgodą opiekuna haha ) konto ... mam na sprzedaż na s2 1kkk i eq +9 całe wyposażenie ... ale u mnie na wsi teraz wszyscy w cs grają , epoka metka skończyła się ..

 

nie wiem jak tam u Ciebie , ja miałem taką sytuację ... są wybory na sołtysa ... mam kolegę która mama jest w gminie ... i załatwiła synowi i mi roznoszenie ulotek ... za 4 h 100 zł ( bo po znajomości ) razem 350 zł :)

 

jak coś mi się jeszcze przypomni to napisze ... * i nie ładuj się w hazart internetowy bo jeszcze dom przejebiesz :P

 

@EDIT : ściągaj dobre pornosy i zgrywaj na płytkę i sprzedawaj kumplom .

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

narzucę ci pomysł ;d idź się przejdź wieczorkiem wypatrz jakiś samochodzik ( mniej przy sobie nożyki najlepiej gerlach i śrubokręt )

zobacz czy w furze jest cb radio/audiootwarzacz mp3 czy nawigacja najlepiej audi wszystkie zamki audi da radę otworzyć nozyczkami

oprócz 09/ rocznik nie wiem jak tam z 2011r, ale mniejsza

 

 

nożyczki - prawo/lewo/lewo/prawo - no i lewo krecisz do samego końca jak nie dasz rady do srubokrętem w prawo i lewo próbuj

 

wyjeb cb czy tam jakiegoś sprzęta i znajdź żyda pogoń za 150 jak coś dobrego i będziesz już miał prawie połowe ;p

 

 

albo wyjeb 10 kg miedzi skądś np PKP ENERGETYKA ( na warsztatach mają czystą miedź ) i pogoń teraz Miedź 24,90 bynajmniej umnie ;p

 

 

najszybszy zarobaz z wyżej wymienionych/ + krótka chwila strachu (xxxANDRENALINExxx)

Opublikowano

@Stone

 

Wlasnie jade w sfgame na 20 kilku kontach... 7 kont mam juz 65+ ;d

 

a 13 kont 25+ dopiero ;p i 1 43 lvl

 

 

Czekam na odpowiedzi nt. Tiverii... Czy czesto dropia brylki ? Od jakiego lvla dropia brylki i gdzie ? Sa na tiverie hacki ?

65994253024037513199.png
Opublikowano

Ja W tym Roku Lece an Borówki mam 16 Lat.

Na Borówkach dziennie idzie zarobić 60 zł od 6 rano do 15 albo 16.

Możesz Spróbować.

84520764.jpg

Sygna By Kolega

:)

minusy.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...