Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak określić płeć komputera?


B3D3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- Z komputerem można "to" robić zawsze i o każdej porze ( nawet przy innych), z kobietą nie zawsze...

- Komputer zawsze czeka na Ciebie.

- Komputer nie porównuje Cię z poprzednim użytkownikiem.

- Komputer nie mówi, jak beznadziejny był poprzedni użytkownik.

- Komputer nigdy nie zapomina o twoich urodzinach.

- Komputer nie spyta, Czy jest inny komputer w twoim życiu?

- Komputer nigdy nie mówi o małżeństwie.

- Komputer nie zakocha się w Tobie po jednej sesji.

- Komputer nie zagląda do Twojego notesu.

- Komputera nie interesuje ile masz kont.

- Komputer nigdy nie powie "Zostańmy przyjaciółmi".

- Komputer nie używa Twojej maszynki do golenia.

- Komputer nie bierze Cię w "krzyżowy ogień pytań", gdy zaczynasz sesję.

- Komputer można łatwo wyłączyć.

- Komputer jest gotowy, gdy tylko Ty jesteś gotowy.

- Komputera nie interesuje, jak długo będziesz używał jego konta.

- Komputer robi wszystko, co mu powiesz.

- Komputera nie obchodzi różnica wieku.

- Komputera nie obchodzi, czy jesteś żonaty.

- Komputer nie zachodzi w ciążę.

- Komputer nie denerwuje się, gdy używasz innych komputerów.

- Komputer nie domaga się równouprawnienia.

- Komputer nie zmusza Cię do spotkania ze swoimi rodzicami.

- Komputer nie ma nic przeciwko temu, żebyś podzielił się nim z przyjacielem.

- Komputer nigdy się nie męczy i nie ma bólu głowy.

- Komputerowi nie przeszkadza, jeśli nie lubisz jego przyjaciół.

- Jeśli nie odpowiada Ci jeden komputer, to możesz go szybko zmienić na inny.

- Dla komputera nie ważny jest rozmiar.

- Średnia sesja z komputerem trwa cztery godziny.

- Nigdy nie musisz mówić "przepraszam" komputerowi.

- Możesz zalogować się na kilka komputerów jednocześnie.

- Można mieć wiele komputerów i nie mieć kłopotów.

- Możesz podłączyć się do komputera i on zawsze będzie na to przygotowany.

- Nie musisz mówić komputerowi, że go kochasz.

- Wydatki na komputer dają się przewidzieć.

- Zachowanie komputerów jest obliczalne.

- Podczas wymiany komputer nie zagraża życiu właściciela.

- Komputer nie stawia wciąż nowych wymagań.

- Dostęp osób trzecich do komputera daje się kontrolować.

- Komputery nie potrafią tańczyć i nie wymagają tego od Ciebie.

- Komputer jest cierpliwy.

- Komputery nie żądają alimentów

 

 

komputerowa blondynka ;d

ironmane.png

 

1293724352-U124874.png

Robię sygnatury zlecenia PW

Opublikowano

Facet...

 

A ja mu w środku pędzelkiem grzebałem...

 

I ta pasta z procka...

 

Nic dziwnego, że mnie kocha...

 

Ja go też <3

 

 

52287137559562145640.png

Opublikowano

Kobieta, widać szanse pół na pół po 21 głosów xD.

Zresztą już bardzo dawno widziałem podobny temat.

Nie przejmujcie się płeć da się zmienić xD.

 

@Edit

Haha zobaczcie to:

http://www.speedyshare.com/files/30010641/fff.vbs

 

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=96d89707d7122d67095e34ef9797fc04b11a260f5d012eb57f7f36270a90cadd-1314178844

obraz24.png


Opublikowano

Kobieta :>

 

PS. Na win7 jest chyba kobieta a na XP facet mam racje?

Dla osób zainteresowanych grą Shaiya

s1 Thesan, Dark Sin 16Lv+, zakładamy gildię.

Opublikowano

Mój to facet a dokładniej mogę powiedzieć że brat bo ma prawie tyle samo lat co ja -.-

1314290313u250359.jpg1314296225-U262310.png

Naruto Opening 8 ... To coś dla czego warto żyć ;D...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...