Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak określić płeć komputera?


B3D3k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak określić płeć komputera?

5842e5a6e51ae0d4.jpg

Spędzamy z nim (z nią?) nieraz więcej czasu niż ze współmałżonkiem czy partnerem. A wiesz, jakiej płci jest Twój komputer? Łatwo to sprawdzić:




Działa tylko pod Windowsem!



Krok 1:
Otwórz Notatnik

Krok 2:
Wpisz w nim następujący wiersz poleceń:
CreateObject("SAPI.SpVoice").Speak"I love YOU"


Krok 3:
Zmień rozszerzenie pliku z "txt" na "vbs" (np. I_love_you.vbs)

Krok 4:
Uruchom plik poprzez dwukrotne kliknięcie na ikonce lewym klawiszem myszki. Teraz już wiesz, czy Twój PC to facet, czy kobieta.



0156d80a643ca695.jpg


Mój to na szczęście kobieta : D.
Za napisanie [tut'a] licze na +

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zależy od systemu operacyjnego...

 

P.S. działa tylko na windowsie :(

 

 

A autor ogarnął kwejka/komixxy i myśli że szpani bo nikt tego nie zna...

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Mi blad wywala: Dostęp do Hosta skryptów systemu Windows jest wyłączony na tym komputerze. Skontaktuj się z administratorem , aby uzyskać szczegółowe informacje.

 

Wee :F ale jestem pewien jak kupowalem byl to chlopiec;p wiec nie musze sprawdzac ! :pxd

08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif08aborygen.gif
Opublikowano

;( Ja mam faceta

 

 

A chciałbym mieć babke:)

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

:P o to zboczona baba ja nic do niej nie mówie, a ona że mnie kocha xD^^

 

U mnie działa

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Facet :-< blech dobrze że monit.... kurwa monitor też facet w końcu acer ! A tam moi dobrzy przyjaciele :D !

Opublikowano

Eeee, ocb ?

Tam tylko mówi I love you !?!?!?!

 

Jesteś głupi czy tylko udajesz? Chyba jak powie głosem mężczyzny, to znaczy że chłop, a jak głosem kobiety to oznacza że dziewczyna.

 

Ja niestety mam chłopa, a chciałem babeczkę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...