Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skąd się wziął wszechświat?


qps666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oczywiste, że wszechświat jest napisany w logomocji.

Pytanie na które nie ma odpowiedzi podchodzi pod spam?

Opublikowano

WSZECHŚWIAT POPROSTU KURWA BYŁ

 

ŚWIAT I WSZECHŚWIAT NIE ISTNIEJE OD TYCH DWÓCH TYSIĘCY LAT TYLKO DUŻO WIĘCEJ WIĘC NIJAK MA SIĘ TO DO JAKIEGOŚ JEZUSA CZY INNEGO ŻYDA

 

ciekawostka: ludzie dawniej wyglądali tak

Peja2.jpg POTWIERDZONE INFO

Wyglądają dalej ;x

Specjalista
Opublikowano

Wszechświat wziął się z wielkiego wybuchu jak dowodzą badania ,a jak ktoś woli inna teorię to Bóg stworzył ;D

 

@down Badania Kosmosu pacanie i sam ogarnij piszę juz tak od kilku miesięcy i tylko tobie przeszkadza... :angry:

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Wszechświat wziął się z wielkiego wybuchu jak dowodzą badania ,a jak ktoś woli inna teorię to Bóg stworzył ;D

Jakie badania ?

Pierwsze słyszę...

PS: Ogarnij te BBCode xD

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

A ja powiem tak na jazdy :

Wrzechswiat (serwer) > bog (kto wierzy) Admin > prezydent (jakis tam chuj) admin > planety (roomy) > a my PVP :D

Itemy juz wiadomo :)

 

Ale tak na serio nie wiem czy Bog by to zrobil.

Jakos samo z siebie.

Nikt tego nie wie , anie nie pamieta sprzed ilus miliardow lat.

Opublikowano

Tak na pewno bóg stworzył świat w 6 dni. Takie czary mary i nagle sie świat zrobił. A poza tym kto by stworzył boga? Wg mnie to był wielki wybuch być może spowodowany zderzeniem się dwóch gwiazd blisko ziemi > potem pojawiły się bakterie i coraz bardziej ewoluowały.

 

Czary mary boga moimi oczami:

 

Czary mary czary mary teraz stanie tu twój stary.

Czary mary hokus pokus teraz jedzie tu Ford Focus

 

Jak cos nowego wymyśle to dopisze :D

Opublikowano

A ja powiem tak na jazdy :

Wrzechswiat (serwer) > bog (kto wierzy) Admin > prezydent (jakis tam chuj) admin > planety (roomy) > a my PVP :D

Itemy juz wiadomo :)

Ogranicz Metina

 

Czary mary czary mary teraz stanie tu twój stary.

Czary mary hokus pokus teraz jedzie tu Ford Focus

Jakie życie taki rap

Jaka ręka taki fap

...

Pobijesz mnie ? ;x

Opublikowano

To było gdzieś na Dikałery...

 

"Na początku była nicość, i ona była taka silna, że spowodowała wybuch, który trwa do dzisiaj" <--- Moim zdaniem ten wybuch sam nastąpić nie mógł, dlatego wierzę, że to bóg sprawił ( Tak, jestem wierzący ).

Było też, że facet ( jakiś naukowiec chyba... ) Powiedział, że można tak spojrzeć w kosmos, że zobaczy się tył swojej głowy ;O. Polecam oglądać Discavery ;)

nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...