Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Postacie  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która posta? lepsza?

    • ?ucznik
      9
    • kap?an
      1
    • czarodziej
      2
    • RMC
      3
    • Wojownik
      4
  2. 2. Na jakiej postaci si? szybciej expi?

    • ?ucznik
      8
    • Czarodziej
      2
    • Kap?an
      3
    • RMC
      3
    • Wojownik
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

1.Chodzi oto że coraz więcej jest pytań na temat "Jaką postać wybrać"

I zrobiłem temat żeby gracze 4S polecali swoją postać.

 

W ankiecie oddajesz swój głos na najlepszą postać twojego stylu.

 

 

2.Oddajesz swój głos na której postaci leci więcej expa.

 

Może ktoś początkujący zajrzy na ten temat i Zobaczy Jaką wybrać do siebie postać.

 

 

 

 

Osobiście polecam łucznika , ponieważ szybko się expi xD

za duża sygna RMCF

Opublikowano

a zaklinacz gdzie ? :O widac ze nie ogar masz w grze ?

radze poexpic zakiem moze do 52lv idzie slabo ale pozniej miodzio ?

i kto ci powiedzial ze luk jest pro ? mozesz mi dac luka spokojnie z lepszym eq a ja go moim zakiem z laga +16 poskladam

zak ma aoe + slabsze aoe + 2 stuny obszarowe moba czyli jak mag

ale dodatkowo do pvp uzywa blocka umiejetnosci i spowolnienia

sam ocen :)

Opublikowano

a zaklinacz gdzie ? :O widac ze nie ogar masz w grze ?

radze poexpic zakiem moze do 52lv idzie slabo ale pozniej miodzio ?

i kto ci powiedzial ze luk jest pro ? mozesz mi dac luka spokojnie z lepszym eq a ja go moim zakiem z laga +16 poskladam

zak ma aoe + slabsze aoe + 2 stuny obszarowe moba czyli jak mag

ale dodatkowo do pvp uzywa blocka umiejetnosci i spowolnienia

sam ocen :)

 

Przyznam szczerze że nigdy nie grałem zaklinaczem i miałem z nimi może dwa pvp na wojnie.

Ale te 2 aoe i 2stuny już mnie zachęciły do gry zakli.

Block umiejętności znam to;/ Wkurza mnie to gdy bkoluje mi skile;/

Hmm ide robic zakliego;D

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Kapłan exp Łuk pvp ... proste ... zaklinacz znudzi się do 30 lv na PL a na privie to można grać ... tak to zaklinacz trzeba mieć eq ... nie tak jak gościu pisze laga +16 .... laga +16 to bijesz 1 lv i papa :] teraz są czasy że laga +16 to nawet 20 lv nie powali :D all latają w eq +20 ...

35isi2p.jpg
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...