Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dział Crossfire


Dział Crossfire  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ma powsta? dzia? Crossfire ?

    • Tak
      29
    • Nie
      20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
@Up

Moda chciał bym mieć bo się znam. Znam hacki,zrobię dobre tuty,dobre tematy.

A zresztą zobaczymy ;]

 

Jeśli sie znasz i masz te hacki to czemu nie.

Ale jak narazie to trudno określic czy masz sznase bo działu jeszcze nie ma ;p

76561198001815076.png
Gość black_shadow
Opublikowano

Tak ! hue hue haxy mogę wrzucać. Mogę także zajmować się tym działem :)

 

Opublikowano

@black

To byś my się razem zajmowali tym działem (Jak by powstał)

 

@Xanter

Haxy i różne TuTy i Tematy dobre to jest oczywiste że będę wrucać ;]

24026.png

Multi Player Cheats - Best Of The World

3305.jpg

17954.jpg

6081.png

Gość black_shadow
Opublikowano

@Up Spoko.. :DxD

 

Niech się forum rozwija !

 

(Może w końcu dostane modka... Nie dostałem w CA , W Gunz ktoś moje zgłoszenie usunął ... )

Opublikowano

@Up

Ty i ja byś mogli dostać modka (raczej) jak by powstał dział i byśmy się starali :)

24026.png

Multi Player Cheats - Best Of The World

3305.jpg

17954.jpg

6081.png

Opublikowano

mi sie ta gierka za bardzo nie podoba ale jak kto lubi , zaglosuje na Tak

2+2=666 i kazdy porzadny ksiadz wam to powie

za najprostszymi rozwiazaniami zawsze czycha zlo!! zycie to nie bajka :P:P:P

 

strzezcie sie!! rotfl

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bo ja nie dostałem modka tu bo nie dostałem tam.. i mrzesz nie dostać tu bo robisz wszytko by dostać moda a nie dla innych +_+

 

jeśli chcesz aby powstali dział daj opis gry screeny filmiki link do strony i do rejestracji jeśli możesz daj haxy etc opis do nich i w razie potrzeb pomoc wtedy muzę dział powstanie i może dostaniesz moda +_+

Opublikowano
@Up

Ty i ja byś mogli dostać modka (raczej) jak by powstał dział i byśmy się starali :)

o Boshe jesteś narazie początkujący na forum nie wiem kto będzie głosował na ciebie... Black Shadow czyli Vampire z innego forum :) domyślaj się z kim gadasz xD... ja w cross fire już dłuższy czas gram ;) cheatów nie umiem robić ale tuty też mógłbym dawać :)...

o.O
Gość black_shadow
Opublikowano

Scorp ... Wiem kim jesteś xD .

 

Spoko. Jak ktoś chce niech pisze na GG swoje nicki dam cheaty bo na MPC ich nie wrzucę ( Za dużo botqów pobierze. )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...