Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dział Crossfire


Dział Crossfire  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ma powsta? dzia? Crossfire ?

    • Tak
      29
    • Nie
      20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was wszystkich chciałbym żeby powstał nowy dział o nazwie Crossfire

Jest dużo hacków itd.

Ja już bym mógł zacząć dział jak by był bo się dobrze znam.

 

Głosujcie Głosujcie !

24026.png

Multi Player Cheats - Best Of The World

3305.jpg

17954.jpg

6081.png

Opublikowano

Szczerze mowiac rozwazałem napisanie takiego tematu =) Ostatni tydzien pocinam w Crossfire i uwazam ze gra godna swojego działu ;]

 

Jestem za utworzeniem :)

Wszystko sie kiedyś kończy.
Gość mlody22pl
Opublikowano

No dobra niech będzie ;>

Na Tak !

Opublikowano

Jestem na tak jest dużo napalenców którzy grają w Crossfire a chcą sobie ułatwić życie xD

30364378.png

Opublikowano

Chociaż że w ową gierke nie grałem, jestem za! Kolejna kategoria rozwija nasze forum! :)

Warrock jest bogiem, headshot nałogiem, granat podstawą a famas zabawą.

 

Piszę poprawnie po polsku!

Opublikowano

Yes Yes Yes !

 

widziałem gre u kuzyna jednak kuzyn już w to nie grał a ja nazwy nie pamiętałem ale to na pewno ta gra :D

 

 

Jeśli są haki to w 235346346344643% jestem na tak :D!

notoacta250.png


Opublikowano

Oczywiście że na tak !

 

@Xanter

Na pewno wrzuci chyba jakieś haczki itd.

 

@pilarix

Może i w BF jest mało ruchu ale w tym dziale na pewno nie będzie ;)

puiwpplwc6.jpg
Opublikowano
Ja już bym mógł zacząć dział jak by był bo się dobrze znam.

 

 

Tak za działem

Nie na to abyś był modem tego działu

Opublikowano

Jestem na TAK.

Oczywiście jeśłi do tego są jakieś hacki, bo jeszcze nie widziałem ani jednego hackera, a gram w tą grę już dosyć długo.

Opublikowano

@Up

Ja jak raz grałem byłem jedynym nie hackerem tak to sami hackerzy.

Może już by mógł ten dział powstać ?

puiwpplwc6.jpg
Opublikowano

 

Już bym mógł wstawić hacka na forum i parę TuTów jeśli bym powstał dział

24026.png

Multi Player Cheats - Best Of The World

3305.jpg

17954.jpg

6081.png

Opublikowano
Tak za działem

Nie na to abyś był modem tego działu

 

To chyba oczywiste ze jak wysuwa prośbe o dział to chce mieć moda w nim ;S

76561198001815076.png
Opublikowano

@Up

Moda chciał bym mieć bo się znam. Znam hacki,zrobię dobre tuty,dobre tematy.

A zresztą zobaczymy ;]

24026.png

Multi Player Cheats - Best Of The World

3305.jpg

17954.jpg

6081.png

Opublikowano

Jestem na tak,gralem u kumpla i nawet fajna gra :D

dobra dawid9-n/c

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

@Up

Żal mi cię Noobie.

Takie coś to se możesz pisać na innych forach ale nie na tym

24026.png

Multi Player Cheats - Best Of The World

3305.jpg

17954.jpg

6081.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...