Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Serwer] [No-Hamachi] TerrCraft


Halendor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer będzie offline do poniedziałku 18:00

Jeszcze raz spróbuje ktoś zalać miasto to przysięgam zbanuje cały zakres ip tej osoby by nigdy więcej nie weszła.

 

Moje podejrzenia nasuwają się na gracza : Misiek

Ale nie jestem pewien do końca.

 

// Gandalf i inni co chcą pograć , napiszcie mi na pw to zrobię serwer na hasło tymczasowo tylko dla was

 

// DjPolo odbanowałem cię , bug tmoda jakiś.

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

Serwer już online

Zablokowałem możliwość używania wody / lawy.

 

Hasło to : qaz

 

//

 

Dzisiaj o 19:20 wyłączyłem serwer

Teraz o 19:33 próbnie włączam serwer na tModzie starym , spróbujcie wbić.

 

// Edit

 

Serwer będzie online dziś o 15:00

 

// Edit

 

Serwer jest off dzisiaj trochę wcześniej ( 18:30 )

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

A mam pytanie skąd pobrać tą nową terrarię, na której serwer stoi? :D

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

Dzisiaj serwer off trochę wcześniej : 17:00

 

Jutro wynagrodzę wam to zostawiając serwer na całą noc online :)

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

to dobrze :D

Ale ten spam nie potrzebny. -.-

 

A co do serwera - to mi się miło gra i przyjemnie znaczy zaczynam i jest bardzo fajnie grać na nim, nie mam lagów, duża mapka - przyjemność nad przyjemnościami. :D

53146734541361439534.png

Opublikowano

spam ? poco ty spamisz tyle ludzi to napisało więcej pozytywów nie potrzeba :D ja się ciesze że serwer bd całą noc on bo moje żeczy straciłem :D

JUL7qcq.png

Opublikowano

Serwer Off dziś o 19:23 ( Muszę na noc laptopa przygotować )

Online będzie dziś o 22:00 przez całą noc.

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

A bd do ktorej godziny on 7-8 rano ;p ?

 

Prawdopodobnie do 8:50 rano , może trochę dłużej , do końca nie wiem.

Jeśli rano byście wbili na serwer i zauważyli , że mapa jest zniszczona ( czasami nie którzy to robią przez noc , nie wiem co im daje rozwalenie mapy ) to o 15:00 gdy będę włączał serwer załaduję kopię zapasową mapy.

 

// Nie wiem o której godzinie w nocy zrobiła mi się aktualizacja systemu... ponownie uruchomiło mi laptopa wyłączając serwer :/

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

Serwer dzisiaj będzie offline , mam ważne sprawy do zrobienia.

 

 

// edit

 

Mam dobrą wiadomość dla was , wysłałem formularz aplikacyjny na vpsa.

Prawdopodobnie za kilka dni będę mógł postawić Terrcraft nie na moim kompie , a na prawdziwym , bardzo dobrym VPS'ie. ( Limit graczy będzie wynosił około 20 - 30 i nie powinno być żadnych lagów :) )

 

Uprzedzam , że nie są to żadne żarty i nie będę wymagał żadnych opłat na serwerze :)

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

Serwer jest już online trochę wcześniej , dodałem plugin ochrony skrzynek :D

 

 

//

 

Serwer zamknąłem na hasło o godzinie 18:00 , jest to tylko tymczasowe hasło uniemożliwiające innym wejście na serwer , jutro już nie będzie hasła.

 

//

 

Serwer OFF o godzinie 18:27

 

 

//

 

Kompletnie zmieniłem posta z serwerem terrcraft , teraz jest o wiele bardziej przejrzysty i czytelniejszy.

Dodałem również informacje co się dzieje z serwerem każdego dnia.

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...