Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Serwer] [No-Hamachi] TerrCraft


Halendor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie mogę wbić, bo Terraria się wyłącza i tak jest ZAWSZE. Terraria nie ma komunikatów o błędzie, więc może mam złą wersję gry ? Na jakiej wersji działa serwer + proszę o ewentualny link, ponieważ autorzy gry nie bardzo się postarali.

Opublikowano

Nie mogę wbić, bo Terraria się wyłącza i tak jest ZAWSZE. Terraria nie ma komunikatów o błędzie, więc może mam złą wersję gry ? Na jakiej wersji działa serwer + proszę o ewentualny link, ponieważ autorzy gry nie bardzo się postarali.

 

Próbujesz wejść na serwer i terraria ci się wyłącza ?

To znaczy , że w tym momencie serwer jest pełny.

 

Musisz ciągle próbować , w końcu zwolni się miejsce na serwerze.

Serwer chodzi na tMod 004

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

@ Odświeżam temat

 

Server przerzuciłem na najnowszą wersję tmoda , gdzie naprawiono problem z CPU co przyczyniło do prawie całkowitego zaniku lagów.

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

Jak pierwszy raz weszłem na serwer to taka jadka była serwer mega fajowy gorąco polecam :D .

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 2%, którzy są normalni wstaw to do swojej sygnatury.

(nie słucham żadnej muzyki.)

beta-p10.png

BÓG

----|

----v

destro10.png

Opublikowano

@ Odświeżam temat

 

Newsy z serwera :)

 

- Został dodany anti-hack plugin który kicka tych co edytowali sobie hp/mp inv editem :)

- Nick admina jest podświetlany na czerwono

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

Lepiej nie grać rpzed chwila rozwalilem cała mape dynamitami :D

 

I co z tego ? :)

Co 10 minut jest save mapy oraz co godzinę robię kopie zapasową.

 

Nawet jeśli masz zmienne ip i ban cie nie powstrzyma to wgrałem specjalne pluginy na ludzi takich jak ty.

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

@ Odświeżam

 

Serwer przerzuciłem na multiplayer Terrari 1.0.3

Zmienie go na tmoda jak wyjdzie nowa wersja.

 

Limit slotów na serwer wynosi : 14

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

Serwer dobry, praktycznie wogóle lag. Ale teraz mało osób siedzi, więc zapraszam do gry.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Serwer jest już ONLINE

 

Dzisiaj był wyłączony na parę godzin ponieważ miałem ważne rzeczy do zrobienia.

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

@ Odświeżam temat

 

Serwer wrócił ponownie do życia :)

Mapa jest ta sama , lecz dużo nowych pluginów zostało dodanych.

 

Pamiętajcie aby zarejestrować postać na hasło.

 

 

 

Możliwość wygrania konta VIP , więcej szczegółów na serwerze.

 

//

 

Serwer jest na dzień , może dwa na hasło.

Kręcimy Lets Play'a , w głównej roli : PiekarzPL , Baszta i Halendor :D

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

up@ A mogę również do Let's playa? :)

 

Serwer dobry, - czasem mini lagi.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

@ Odświeżam temat

 

Serwer już online jest , poczyniłem pewne zmiany w ustawieniach mojej karty sieciowej co powinno przyśpieszyć pracę neta.

 

// Edit

 

Przerzuciłem serwer na najnowszą wersję terrari czyli 1.0.4

Serwer jest online dziś do 22:00

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

Bardzo przyjemny serwer :D!

Od kiedy gram nie widziałem nikogo co niszczy czyjeś budynki :)

 

Jedynie jakiś noob zalewał mape ;/

 

Polecam !

a ten plik skomplikowany jest?
hah' date=' no bez jaj....[/quote']
Ten plik jest bardzo skomplikowany. Jaj w nim nie stwierdono' date=' skanowałem NOD32 i Avast'em. [/quote']
Opublikowano

Uwaga !

 

Włączyłem serwer teraz o 10:38 :)

Serwer stoi na tModzie pod terrarię 1.0.4

 

Zapraszam do testowania !

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

Yo. Czemu po wejściu na serwer dostałem bana za to że ścinałem jungle ?? Domek miałem mieć razem z graczem a nawet jesli nie to moja część była i swoją ścinałem a dostałem bana za użycie dynamitu a uzywałem ognistego miecza i nie wiem o co chodzi :D

Opublikowano

Koniec serwera ;/ przynajmniej tak hoster napisał i wyłączył

a ten plik skomplikowany jest?
hah' date=' no bez jaj....[/quote']
Ten plik jest bardzo skomplikowany. Jaj w nim nie stwierdono' date=' skanowałem NOD32 i Avast'em. [/quote']

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...