Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Serwer] [No-Hamachi] TerrCraft


Halendor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer mogę odpalać na prośby graczy jeśli oczywiście będę w tym czasie na kompie.

Jak coś to piszcie mi na pw.

Tak ogólnie , to serwer jest zamknięty.

 

 

 

Witam

 

Chciałbym wam przedstawić Terrcraft , serwer który jako pierwszy w Polsce oferował możliwość połączenia się bez hamachi :)

 

Ip: 95.160.245.175

Port: 7777

Terraria: 1.0.5

Liczba slotów : 14

 

Uwaga !!! Postać musi być kompletnie nowa , serwer ma automatyczne sprawdzanie czy postać została nowo stworzona.

 

 

O serwerze :

- Serwer stoi na tModzie i posiada plugin ochrony skrzynek
- Miła atmosfera
- Duża ilość graczy
- Średniej wielkości mapa , z wieloma budynkami.
- Czasami gdy wbije około 11 graczy zdarzają się małe/średnie lagi
( Jak będę miał już VPS'a to takie coś więcej się nie zdarzy )
- Wszyscy gracze na serwerze zaczynają od samego początku 

 

Informacje na temat sprzętu serwera :

 

- Windows Vista 32 bits
- Intel Pentium Dual Core T4200 ( 2x 2,1 Ghz )
- 4 Gb ram
- HDD : 320 Gb
- Download : 8 mb/s ( w nocy 16 mb/s )
- Upload : 512 kb/s

 

 

Regulamin Serwera :

 

- Trzeba stworzyć kompletnie nową postać
- Nie wolno używać inv edita , hacków. ( Jest automatyczny kick )
- Nie wolno niszczyć domków
- Zakaz obrażania innych graczy
- Absolutny zakaz używania dynamitu / bomb ( tmod kompletnie blokuje dynamit , tak , że nawet nie wyleci  )

 

Godziny otwarcia :

 

Przeważnie od 15:00 do 20:00

Czasami serwer może zostać włączony wcześniej lub wyłączony wcześniej.

 

 

Najnowsze wiadomości z serwera :

 

 

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ga pisal ze lagi sa dlatego ze jego siostra przegladala cos na internecie bodajze yt i dlatego sa lagi jesgo siostra rzadko siedzi wiec jutro bedzie all gites :)

Opublikowano

Ja to wgl wbić nie mogę na serwer :P albo coś źle piszę albo nie wiem.

 

Jak wbić na serwer nie możesz to znaczy , że jest pełny.

Limit jest na 8 osób max. i nie da się tego zmienić.

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

@Jedyną zasadą serwera jest to aby nie niszczyć innym ich budowli .

 

 

Powiem tyle wejdz i zobacz co się działo :)) nie do poznania !!!!!!!!!!!

To tylko pozory.. !
Opublikowano

A ja wam powiem, że reklamy to tutaj :

http://www.mpcforum.pl/forum/407-terraria-publikacje-serwerow/

Temat do usunięcia lub zamknięcia, a autor niech topic założy sobie w podddziale publikacji.

Na reputacji nie zależy dawajcie co chcecie mi to różnicy nie robi.

 

" Jeżeli czegoś nie ma na google, to to nie istnieje " - Bill Gates.

Opublikowano

@Jedyną zasadą serwera jest to aby nie niszczyć innym ich budowli .

 

 

Powiem tyle wejdz i zobacz co się działo :)) nie do poznania !!!!!!!!!!!

 

Dlatego właśnie o godzinie 0:00 zrobiłem kopię mapy.

Wgrałem z powrotem tą samą nie zniszczoną :)

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

Nadal jest ta zniszczona.

 

Rano ją znowu zniszczyli ale na szczęście robię częste kopie map.

Jak wróciłem o 14:20 to wgrałem tą nie zniszczoną , obecnie o 20:50 jest zabudowana , duża mapa.

Dużo domków jest ;)

 

 

Mi nie działa :(

 

Prawdopodobnie serwer był pełny w momencie jak chciałeś wejść albo posiadasz starszą wersję terrari.

Bardzo często serwer jest pełny ponieważ limit jest na 8 osób i nie da się go zwiększyć.

 

 

Dla tych co mają lagi :

 

To może być od waszego internetu / kompa , podczas gdy nie którzy mieli lagi , większość serwera nie miała żadnych.

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

Serwer bez lagów? Mi np. laguje jak chole** i nie da się tak grać, przykro mi.

Na reputacji nie zależy dawajcie co chcecie mi to różnicy nie robi.

 

" Jeżeli czegoś nie ma na google, to to nie istnieje " - Bill Gates.

Opublikowano

Serwer bez lagów? Mi np. laguje jak chole** i nie da się tak grać, przykro mi.

 

Przykro mi , ale to od ciebie są te lagi.

Tak jak mówiłem już , testowałem czy lagi są od servera czy od was.

Podczas gdy dwóch graczy narzekało na lagi to 6 innych graczów twierdziło , że nie ma żadnych lagów.

 

Po prostu albo ci komputer/laptop nie daje rady z terrarią o_O

Dysk twardy / Twój internet nie daje rady zapisywać na bieżąco mapy.

( Jak chodzisz to mapa ciągle jest pobierana )

 

Albo po prostu Terraria jest jeszcze nie doskonała i jest to wina clienta terrari więc narzekanie nic nie pomoże.

Trzeba po prostu czekać aż udoskonalą multiplayer , zmniejszą rozmiar mapy i ogólnie dodadzą więcej opcji.

 

// edit

 

Chociaż z tego co widzę napisałeś to o 6:28 , w tym czasie chyba byłeś tylko ty na serwerze , a poza tym od 1:00 do 11:00 mam podwójną prędkość łącza więc mogę na 100% zapewnić , że wina lagów leżała po twojej stronie.

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

Przykro mi , ale to od ciebie są te lagi.

Tak jak mówiłem już , testowałem czy lagi są od servera czy od was.

Podczas gdy dwóch graczy narzekało na lagi to 6 innych graczów twierdziło , że nie ma żadnych lagów.

 

Po prostu albo ci komputer/laptop nie daje rady z terrarią o_O

Dysk twardy / Twój internet nie daje rady zapisywać na bieżąco mapy.

( Jak chodzisz to mapa ciągle jest pobierana )

 

Albo po prostu Terraria jest jeszcze nie doskonała i jest to wina clienta terrari więc narzekanie nic nie pomoże.

Trzeba po prostu czekać aż udoskonalą multiplayer , zmniejszą rozmiar mapy i ogólnie dodadzą więcej opcji.

 

// edit

 

Chociaż z tego co widzę napisałeś to o 6:28 , w tym czasie chyba byłeś tylko ty na serwerze , a poza tym od 1:00 do 11:00 mam podwójną prędkość łącza więc mogę na 100% zapewnić , że wina lagów leżała po twojej stronie.

 

Mam bardzo dobry komputer na którym idzie każda gra.

Moje łącze internetowe osiąga 8mb/s.

Nie grałem dziś rano, tylko po południu.

Na innych serwerach mam zero lagów.

Na reputacji nie zależy dawajcie co chcecie mi to różnicy nie robi.

 

" Jeżeli czegoś nie ma na google, to to nie istnieje " - Bill Gates.

Opublikowano

Chciałbym wam wszystkim przekazać , że server od teraz jest na hasło z powodu dużej ilości grieferów.

Hasło to : 1020

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

@ Odświeżam temat

 

 

Na serwerze jest w miarę nowa mapka ( została dodana wczoraj ) , stara została u mnie na dysku , może kiedyś wróci z powrotem na server :)

Jak wyjdzie tylko TerrariaMod Custom Server zcrackowany albo darmowa wersja to od razu dodam ją na serwer :)

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

@ Odświeżam temat

 

Serwer postawiłem na wersji 003 tModa.

Działa już komenda /sethome , /home i /warp

 

Limit graczy zwiększyłem do 14

Niestety , zwiększenie limitu się nie udało.

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...