Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I]Wasza twórczość w Combat Arms


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
widać że jesteście nowi...

 

No sory, ale ja nie piszę, że ma 13 lat... Jak od dawna jestem na tym forum i wiem kto to jest...

 

 

@edit

Od tej pory, dodaje tylko zdjęcia. NIC POZATYM ! Oczywiście w tym temacie :)

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To jest już spam na Pw załatwiać..!!!

Może jak mi się uda to dodam jakieś fotki..;/

 

//Enzil

Następnym razem za taką wypowiedź warn.

Od pouczania jest moderator.

Opublikowano

Tylko się doczepie. :).

 

refresh robimy co 24 h

 

Sry... Zrobiłem co 21h :P

 

Yyyy matma chyba leży

 

23:59 - 20:36 = 3 h 23 min

 

3 h 23 min + 9 h 42 min = 13 h 5 min (jak się gdzieś nie buchnąłem ^^)

 

 

 

Co do tematu to pomys ł dobry, ale zainteresowanie słabe... Tylko wrr dodał foto, a Ty zapie*dal*sz za wszystkich :P Wg mnie niewypał

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Nie mam fajnych foto to masz to :P

 

combatarms63s.jpg

 

 

P.S nie łatwiej podpisywać np nad zdjęciem normalnym tekstem ?

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Tak jak ja to podpisuje zajmuję mi to około 30 sec, więc to nie żaden wyczyn :P

 

Dodam jutro to zdjęcie na 1 post.

 

@odświeżam

 

Coś dla Lenarta z gry...

Dodałem 2 zdjęcia.

Opublikowano

Angel Nie spamuj ..

2x miałem problem , ale naprawiłem..

Już w 2 tematach piszesz mi instrukcję chociaż mi nie potrzebna ..!

 

Coś źle i tak mówisz bo wystarczy że wklejam to i mam obrazek

http://wg rajfoto.pl/pokazfoto/img0511/comba tarms_144cae.jpg[/im g]

 

Up w linku nie ujawnił się obrazek ,bo dałem odstępy , aby nie wyskoczył obrazek ;]

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

OMG !

Fajne te "przeróbki"

Ale na Kida nie leć , jakoś tak dziwnie to wygląda....

63 Posty ?

 

Dajcie wiecej najlepiej z glitchami i innym gównem :D

Opublikowano

Znalazłem taką fotkę z dawnych czasów jak jeszcze graliśmy w clanie fail

^^ może się nada , kogo pociesza ta sytuacja to niech kliknie + xD

66w31ap4ta2way1rd613.jpg

OldLFsro.png

 

Może i wszystko robię chaotycznie, ale to mój styl życia. Sygnaturka własnej produkcji

^^

Opublikowano

Hehe coś dla ludzi którzy popierają "bieber must die !" ;D

Wrzuć jest filmik ...

• Płyta Główna MSI Gaming 970  • Procesor AMD FX 8350 8x4.0GHz (OC 4.5GHz)  • Chłodzenie Silentium PC Spartan PRO 


• Pamięć Ram (4x2GB) 2x 2GB A-Data Gaming + 2x 2GB Kingston HyperX 1600MHz CL9  • Zasilacz XFX Core 550W Bronze 80+  


• Grafika Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB WindForce2X (950/5600)  • Obudowa Silentium PC Brutus M25  • System Windows 10 Pro


• Monitor BenQ 24" XL2430T 144Hz 1ms  • Dodatkowo TV Samsung 40" 3D H6400 400Hz


• Klawiatura Razer Deathstalker Essential  • Mysz SteelSeries Rival  • Podkładka A4Tech Bloody B-070  Słuchawki MSI Gaming DS501

Opublikowano

Widzę Piecu że nie chce ci się już updatować tego tematu ^^ ehhh,.....

OldLFsro.png

 

Może i wszystko robię chaotycznie, ale to mój styl życia. Sygnaturka własnej produkcji

^^

Opublikowano

@odświeżam

Dodałem zdjęcie

 

@OFFTOP

 

Wyjeżdżam na wycieczkę ! Nie będzie mnie przez tydzień ! Będę dopiero 13.06

Opublikowano

Dzisiaj ok. 21.00, mając 20min wolnego czasu i gordona, nabiłem największe k/dr w Combat Arms EU :D

20204955.png

Idę dalej expić i pojawię się w rankingu :D

Opublikowano

Dzisiaj ok. 21.00, mając 20min wolnego czasu i gordona, nabiłem największe k/dr w Combat Arms EU :D

20204955.png

Idę dalej expić i pojawię się w rankingu :D

To Ty na smamy Telekillu waliłeś ? Wiem że to forum o hackach, ale jednak to już jest przesada...

p4xypnxhyuzdgkoq6evu.png

 

by

Daxer92/GalactiX - świetne :p

Opublikowano

@odświeżam

 

Dodałem 2 zdjęcia Replite13

 

 

ale p oco ty to tam dodajesz .. nie lepiej będzie tak jak ja robie kazdy będzie sobie dokładac ?

1354406725-U90533.png

created by me

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...