Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak grac na koreanskim metinie bez sciagania


ProWadzioo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi na tym fishbocie sie slabo lowi, raz zarzuci wedka wyciagnie i koniec, dziala tylko jak mam zaznaczone:/ a tak to bym mogl sobie grac np w cs

Opublikowano

Ja mam pytanie do cb... Co jest takiego na metku koreańskim że tyle sie o nim słyszy?

Pomogłem?! Daj KaMiEnIa!!

 

Posty:

 

 

50

100

150

200

250

300

350

400 X

450 X

500 X

 

Poradniki :

http://www.mpcforum.pl/topic/367904-tut-kradziez-dropu/

http://www.mpcforum.pl/topic/365583-tut-sura-wp-mit-czy-hit/

http://www.mpcforum.pl/topic/351976-tut-rozwiazanie-problemu-modeli-cs-steam/

http://www.mpcforum.pl/topic/352077-tut-obsluga-admina/

http://www.mpcforum.pl/topic/352001-tut-tak-zwane-kolko-na-dr/

Opublikowano

- Exp troszke slabszy niz na PL

- 10 KU do G

- Itemy na nizszy lvl(z kazdym + lvl sie zwieksza)

- Małe ceny

- Mila atmosfera

 

Myślę, że choć troszkę Ci przybliżyłem to co tam jest. :)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

A to widze że nie aż tak wielka rewelacja ale można pograć :)

Pomogłem?! Daj KaMiEnIa!!

 

Posty:

 

 

50

100

150

200

250

300

350

400 X

450 X

500 X

 

Poradniki :

http://www.mpcforum.pl/topic/367904-tut-kradziez-dropu/

http://www.mpcforum.pl/topic/365583-tut-sura-wp-mit-czy-hit/

http://www.mpcforum.pl/topic/351976-tut-rozwiazanie-problemu-modeli-cs-steam/

http://www.mpcforum.pl/topic/352077-tut-obsluga-admina/

http://www.mpcforum.pl/topic/352001-tut-tak-zwane-kolko-na-dr/

Opublikowano

Dla mnie serwer rewelacja, zapraszam na serwer ! S1 Jinno. Obecnie nie gram z powodu braku czasu, lecz pogram jeszcze ;).

Pozdrawiam

Opublikowano

O co chodzi na tym serwie bo wbiłem i patrze all maja stalki +9 i epickie bronie +9. I pewnie wysokie lvl ?? Rozdają tam lvle czy co???

18706.png

34469.jpg

34152.jpg

33870.gif

34500.png

mpccopy.jpg

Opublikowano

prosto i szybko ! :D + leci

sygnatura231rs5.png

Moje TuTy:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/359527-tutquesty-na-serwa/

Jeżeli pomogłem

Wiesz co dać

;)

81b37b2774.png

Opublikowano

Dzieki, nie mialem czasu ostatnio wchodzic na MPC, zajmowalem sie motorkiem :P(honda cbr 80 zarejestrowana na 50 jakby ktos pytal).

 

Pozdrawiam

 

Refresh

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...