Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak grac na koreanskim metinie bez sciagania


ProWadzioo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w tym poradniku pokaze wam jak grac na koreanskim metinie bez jego sciagania.

 

1. Spatchowac metina polskiego.

2. Sciagnac Kamer Moda. Klik

3. Sciagnac spolszczenie od Gizdu Klik

4. Nie dziala szept ? To juz nie problem tutaj masz jak to naprawic Klik

 

Podziekuj uzytkownikowi Gizdu +sikiem Klik

Opublikowano

Ja tylko tak pisze :) Dzieki za + ;) Jak pisze to tylko krotko i na temat, bo po co pisać coś co nic nie wnosi do tematu ? :)

Pozdrawiam

Arcymistrz
Opublikowano

Przyda się niektórzy to wiedzą ale niektórzy nie wiedzą co to kamer mod więc dobrze że jest ten tut'ek

+ dla cb

Opublikowano

Wybacz nie pomyślałem ale troche "+" nazbierasz;D. Jesli chcesz moge usunac temat. Jeszcze raz sorka :D

Pozdrawiam

Opublikowano

Wyszło nowe spolszczenie które zawiera wszystkie spolszczone itemy w 100%. Link do pobrania w mojej sygnie.

 

spxmati łap:

http://www.mpcforum.pl/topic/102740-tutorialkrrejestracja-na-metin2cokr/

Opublikowano

To tak jak ja :D. Mam taki maly problem ciezko mi sie expi na 20 lvl z tym eq co sie na start dostaje, staram sie o poltorareczny (1,5 hand ;D). Na poczatku ciezko sie expi WP'kiem ale potem to tylko z gorki :). I jeszcze jedno pytanie jak dropia medale ??

Pozdrawiam

Opublikowano

Słabo w łatwym lochu lepiej kupować jak sellają do 400k

 

Za to jak wbijesz 50 lv to w trudnym zajebiście lecą

Opublikowano

gizdu moze napisz jakis poradnik jak grac itd ;) tez gram wepkiem 15 lev narazie i nie powiem trudno jest na malym levelu ponieważ nie moge np ulepszyc mieczyka na 4 tarczy na 4 kasku itd ;/ moze jakies porady?;d

 

ps . chinczyk dal mi 100k jak napisalem Please me 100k xD

Opublikowano

FishBot i jedziesz.. :) małż po 500k, zostawisz FB na ok. 2h (200 przynęt)

 

Ten fb działa (stary jak Metin2PL a dalej chyba wszędzie działa :D )

http://www.mpcforum.pl/topic/93972-fish-bot-1-3/

 

Też mam 20lv WP i mi sie do dupy expi z eq +3 xD (na +4 już ulepszacze <_< )

 

z8316395X,Mafia-2.jpg

 

Jak jesteś mądry to daj

delete.png a jak jesteś głupi to daj add.png

A jak jesteś peda* to nie dawaj nic

Opublikowano

@ 2 UP ja jak napisalem give me 50k on pots and eq to sura mi dal 1kk a szamanka 500k :D. A wedka na jaki lvl 30 ? Bo kiedys chyba byla na 1 :P.

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...