Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][DL] Serwer Files By Krzysztofa on CanaryMod 1.5-1.5_01


Serwer Files By Krzysztofa on CanaryMod   

120 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy aktualizowa? pliki?

    • Tak, to najlepszy mod!!
      82
    • Nie, lepszy jest bukkit, to jest do dupy :)
      38
  2. 2. Czy pliki ci dzia?aj??

    • Tak, dzia?aj? wspaniale!
      73
    • Odpalaj?, ale nie dzia?a bardzo du?o rzeczy!
      20
    • Nie, nawet nie chce odpali? mi plik..
      27

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wypakowałem Serva

Wpisałem IP Z Hamachi I Nic Więcej Nie Ruszałem

I Mam Taki Błąd Przy Logowaniu

Failed To Login: Bad Login

Proszę O Pomoc

Opublikowano

siema mi all dziala tylko ze nie moge sobie dac admina zmienilem lokalizacje listy adminow na ops.txt potem wpisalem tam moj nick nadal nie mam adma i tez wpisalem w konsoli op jaqu i pisze you opping ale nadal nie mam pomozcie :D

1377430129-U769346.png
Opublikowano

Wypakowałem Serva

Wpisałem IP Z Hamachi I Nic Więcej Nie Ruszałem

I Mam Taki Błąd Przy Logowaniu

Failed To Login: Bad Login

Proszę O Pomoc

Może Ktoś Mi Odpowie ???

Opublikowano

3 pytania.

1. Jak na tym modzie zabezpieczyć drzwi (/cpassword nie działa a na innych serwach tak to się robi ;d )

2. Czy da się dodać oprócz MOTD że ktoś wpisuje np. /tworcy i jest napis : np. Nick & Nick

3. Ostatnie pytanie ... Jak dodać /kit ?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

KRZYSZTOF chciałem spytać czy wiesz jak się przerabia plugin z bukkit na canarymod ?

PS. JEST MOŻE iConomyChestShop na canarymod, hey0 lub hmod??

142740.gif

Opublikowano

Może Ktoś Mi Odpowie ???

 

 

 

Sproboj Sciagnac ten 2 pliczek bo on pozwala grac na serverach pirackich lub wpisz online mode na false

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1. Jak na tym modzie zabezpieczyć drzwi (/cpassword nie działa a na innych serwach tak to się robi ;d )

2. Czemu na serwerze nie działa /kit . kit jest dodany w pliku .txt jest też ten standardowy który widziałem .

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Kiedy będzie update do 1.6_6 ?

Nie mogę się doczekać :) Chcę już sobie z kolegą pograć.

( A bukkit jest zbyt rozbudowany. Mi do grania z kumplem starcza te parę komend. )

 

To powiesz kiedy mniej więcej będzie update?

Kiedy nachodzi mnie chęć do pracy, siadam i czekam aż mi przejdzie...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...