Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][DL] Serwer Files By Krzysztofa on CanaryMod 1.5-1.5_01


Serwer Files By Krzysztofa on CanaryMod   

120 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy aktualizowa? pliki?

    • Tak, to najlepszy mod!!
      82
    • Nie, lepszy jest bukkit, to jest do dupy :)
      38
  2. 2. Czy pliki ci dzia?aj??

    • Tak, dzia?aj? wspaniale!
      73
    • Odpalaj?, ale nie dzia?a bardzo du?o rzeczy!
      20
    • Nie, nawet nie chce odpali? mi plik..
      27

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pliki są bardze fajne :)

i podobaja mi się,a teraz chcialbym sie spytac

jaka jest komenda na zmienianie pogody

bo jak pada deszcz to np. zeby dac slonce :)

albo burze itp.

jakie sa komendy na to..?

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Krzysztofa - szkoda, że nie dodałeś worldguarda ;D Przydałby się. Jeśli mogę prosić, to skonfigurowany na zapalniczkę i tnt. Wiele osób by potrzebowało.

 

To, co jest w tej paczce wymaga permissions? Jakiej wersji pluginy na tym instalować? (chodzi mi o craftbooka, worldguarda i worldedita)

Opublikowano

Worlguard z tego co mi wiadomo już jest. I tak w ogóle to bardzo fajna paczka.

 

Tylko jedno pytanie.

 

O co chodzi z MagicCarpetem i jak się go włącza/obsługuje?

World_of_tanks_signature_by_Dbuhoss.png

 

banner2.png

 

Pomogłem? Kliknij

likethiso.jpg

Opublikowano

Pomocy!!

W której linijce wpisać swój nick w users.txt Proszę o pomoc bo ciągle mi pokazuje "User not premium"

Jeśli pomogłem kliknij "Lubię to" ;)

 

Yupi Ka Yey Motherfucker

Opublikowano

Tak jak na poprzedniej wersji 1.3 nie działa poprawnie /give nick id itema ilosc

HELP JAK SIE TO PISZE??

xcdhv.png

super sygna by babycham

Opublikowano

Mam trochę noobskie pytanie bo w minecrafta gram od kilku dni, a serwer zalożyłęm, żeby pograć z kumplami ale nie o tym mowa.

Jak włączyć czat? Tzn, żeby można było wpisać te /help itd. bo np enter nie dziala to nie wiem? Wiem, wiem jestem noobkiem;d

Oraz gdzie wpisać ten nick w user? Tam tyle tego jest...

@down: Ok dzięki + poleciał :)

Budowniczy
Opublikowano

@Soczes, domyślnie jest to litera "T".

A co do drugiego pytania, to nie miałem nigdy styczności z Canary.

Opublikowano

Mam pytanie czy da się coś zrobić, żeby było więcej ram dla serwera? Ponieważ czasem laguje serwer.

Opublikowano
Worlguard z tego co mi wiadomo już jest. I tak w ogóle to bardzo fajna paczka.

 

Tylko jedno pytanie.

 

O co chodzi z MagicCarpetem i jak się go włącza/obsługuje?

 

komenda /mc

 

Mam pytanie czy da się coś zrobić, żeby było więcej ram dla serwera? Ponieważ czasem laguje serwer.

 

w pliku bat, którym odpalasz serwer masz tam 1g lub 2g i zamieniasz tam ilość ram na serwer.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Mi pliki działają świetnie - dzięki tobie mam serwa z kolegą, a bukkita nie ogarniałem za bardzo ^^ ...

 

ALE, normalnie na serwach wpisywało się /cprivate albo /lwc -c private i klikało się na drzwi albo skrzynie a tu nie mogę :<

 

 

 

PS. Jak do tego wgrywać pluginy ?

Może zrobisz krótki TUT ?

Kiedy nachodzi mnie chęć do pracy, siadam i czekam aż mi przejdzie...

Opublikowano

w pliku bat, którym odpalasz serwer masz tam 1g lub 2g i zamieniasz tam ilość ram na serwer.

A mógłbyś jakoś jaśniej wyjaśnić bo ja tam nic nie widzę...:(

Opublikowano

Mi pliki działają świetnie - dzięki tobie mam serwa z kolegą, a bukkita nie ogarniałem za bardzo ^^ ...

 

ALE, normalnie na serwach wpisywało się /cprivate albo /lwc -c private i klikało się na drzwi albo skrzynie a tu nie mogę :<

 

 

 

PS. Jak do tego wgrywać pluginy ?

Może zrobisz krótki TUT ?

 

Ponawiam pytanie bardzo mi na tym zależy...

Kiedy nachodzi mnie chęć do pracy, siadam i czekam aż mi przejdzie...

Opublikowano

wlasnie mi ten cuboid tez nie dziala wpisuje wszystko pisze cuboid area cos tam cos tam i dupa nie dizala

tracesunsmall.jpg

 

Czy dasz minus, czy plus WYWALONE MAM NA TO!

Opublikowano

Iconomy chyba tam dawałem, a pluginy dodaje się w taki sposób, że pierw wrzucasz plugina

do folderu plugins, nastepnie dopisuje się go w pliku serwer.properties

w linijce plugins: i tam jest lista pluginów, dopisuje się to tak:

 

plugins: plugin1,plugin2,plugin3

 

po przecinku.

 

Pozdrawiam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

krzysztof jest mozliwosc wgrywania jakis modow na server jesli tak prosil bym jak to zrobic

katarinasignaturebypeve.png

 

Win 100 Done

Win 200 Done

Win 500 Done

Win 1000 Done

Win 1500

Win 2000

Win 3000

Win 5000

Win 10000

Win 20000

Win 50000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...