Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik Dla Poczatkujących Graczy


Marlboro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gzie expić

 

 

1-5lvl--pieski

5-8--wilki

8-12--dziki

12-15--Niedzwiedzie

15-20--Zaprzysiężone

20-22--Mi Jung E jung

22-30--dzikusy

30--to orki lub pustynia

 

Staty

 

Wojownik:

 

 

Body

2 w siłe 1 w witalność

Mental odwrotnie

 

 

 

Ninja

Zreczność do 50-tki

potem witalnosc i siłę po 1

Czy łucznik czy zabójca

TAK SAMO

 

Szaman:

Nie jestem pewny ale chyba w Inteligencje i witalnosc

2 w inteligencje 1 w witalnosc

To samo w 2 magiach

 

 

 

I na koniec moj ulubiony SURA

Bm i wp tak samo jak u szamana

 

 

 

 

do 5 lvl ulepszaj tylko do +2-3

do 10 lvl +4

do 15 +4 tez

od 20 +5 +6

od 25 Ile chcesz byle nie +8 i +9

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli pomogłęm daj 5

 

Opublikowano
Gzie expić

 

 

1-5lvl--pieski

5-8--wilki

8-12--dziki

12-15--Niedzwiedzie

15-20--Zaprzysiężone

20-22--Mi Jung E jung

22-30--dzikusy

30--to orki lub pustynia

 

30 lvl wtedy bijesz miesiąc...

 

Gzie expić

 

 

1lvl--pieski

2lvl--wilki

5-10--dziki

10-15--Niedzwiedzie

15-18--Zaprzysiężone

18-26--dzikusy

26<--to orki lub pustynia

 

itd...

 

Poprawione...

Opublikowano

Moim zdaniem powinno być tak.

 

1-2 Psy.

2-8 Wilki.

8-12 Niedźwiedzie.

8-16 Wilki (Trudniejsze).

16-23 Zaprzysiężeni (Ci w m2)

23-29 Dzikusy

29 or more - Orki bądź Pustynia, albo dalej dzikusy.

 

Wiem że robię spam ale to się nie powtórzy.

Opublikowano
30 lvl wtedy bijesz miesiąc...

 

Gzie expić

1lvl--pieski

2lvl--wilki

5-10--dziki

10-15--Niedzwiedzie

15-18--Zaprzysiężone

18-26--dzikusy

26<--to orki lub pustynia

 

itd...

 

Poprawione...

Nie ja wbiłem w tydzień z 22 na 35lvl na dzikusach

 

A tak ogólnie do 30lvl na dzikusy później Orki i pustynia

Opublikowano

@up

 

Buahahah? do 35 lvl? Tam się siedzi MAX do 30...na 26 kosa +5< lwia +5< i spokojnie expisz...

Opublikowano

No nieraz na dzikusach widze 37-39lvl więc wiesz ja akurat miałem pierścień exp'a a nie wiem jak oni ale 35lvl spokojnie w tydzień zrobiłem

Opublikowano

ja tu nic śmiesznego nie widzę dobry poradnik ale osobiście wbiłem w 3dni 39lvl od 1lvl . Expiąc od 18 lvl na dzikich do 39lvl no jasne że posiadałem pierscień expa bo inaczej to max do 33lvl gdzieś można siedzieć na dzikusach

GRAFIK SZUKA PRACY

 

 

projektmoj.jpg

 

klama.gif

 

 

Tworzenie stron od podstaw

 

 

Przyjmę Pojedynek

Opublikowano
No nieraz na dzikusach widze 37-39lvl więc wiesz ja akurat miałem pierścień exp'a a nie wiem jak oni ale 35lvl spokojnie w tydzień zrobiłem

Wow ^^

Ja na pierścieniu expa to bym zrobił 40 w miesiąc i expiłbym na ezo lub na pustyni :>

­39566146920630933015.png

Opublikowano
Ninja

Zreczność do 50-tki

potem witalnosc i siłę po 1

Czy łucznik czy zabójca

TAK SAMO

Z tym się nie zgadzam

 

ja osobiście polecam do Ninji

2zr: 1 Witalnosc aż do Max potem Siła MaX

a tak po za tym tematem Ninja Zabójca wlaczy sztyletami najlepiej Koziki a nie FMS

Pozdro

GRAFIK SZUKA PRACY

 

 

projektmoj.jpg

 

klama.gif

 

 

Tworzenie stron od podstaw

 

 

Przyjmę Pojedynek

Opublikowano

Pakujesz w int? omg...na 26 lvl rozwala się 1-2 grupki, a na 31 powinieneś rozwalać 3-4-5?

 

Jak dobrze się rozłoży staty to będzie się mniej na poty wydawało...

Opublikowano

jak grasz z pierscieniem to bij na dzikich do 39 jedynie ze zrobisz boja na 35 to możesz iść już na BO

GRAFIK SZUKA PRACY

 

 

projektmoj.jpg

 

klama.gif

 

 

Tworzenie stron od podstaw

 

 

Przyjmę Pojedynek

Opublikowano

bodym 2 w wital 1 w sile bo atak wspomaga aura a body maja zazwyczaj mało hp jeżeli już dajesz str 2 wit 1 to musisz kupować itemki z dużym bonem na hp

szamanem pakujesz max w int bo szamani musza miec duzo many bo buffuja a po za tym szaman sie nie sprawdza fantastycznie jako wojownik chyba ze lvl 50 - 65+

ichigonapisblb.png



Opublikowano

@up

Dzięki

I jeszcze 1 pytanie gdzie by się fajnie zarabiało 25 lvl body m1

Tygrysia +5 bojowa tarcza +5 żelazny hełm +5 Gizama +7

//Ciach

Opublikowano
@up

Dzięki

I jeszcze 1 pytanie gdzie by się fajnie zarabiało 25 lvl body m1

Tygrysia +5 bojowa tarcza +5 żelazny hełm +5 Gizama +7

 

Metiny Czerni oraz Jak-To, i Joh-Wan(czy cos).

 

 

DAWAC MINUSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Opublikowano
@up

Dzięki

I jeszcze 1 pytanie gdzie by się fajnie zarabiało 25 lvl body m1

Tygrysia +5 bojowa tarcza +5 żelazny hełm +5 Gizama +7

kup 2x drop z IS i idź do Imha riby i Pieciąkotne dropić

GRAFIK SZUKA PRACY

 

 

projektmoj.jpg

 

klama.gif

 

 

Tworzenie stron od podstaw

 

 

Przyjmę Pojedynek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
30 lvl wtedy bijesz miesiąc...

 

Gzie expić

1lvl--pieski

2lvl--wilki

5-10--dziki

10-15--Niedzwiedzie

15-18--Zaprzysiężone

18-26--dzikusy

26<--to orki lub pustynia

 

itd...

 

Poprawione...

Zakezy Jeśli Jesteś Wojem Mentalem to ok ale taki ninja 26lvl nie rady na pustyni czy orkach chyba po 1grupce a tak to exp slabo idzie

Gość Owned!
Opublikowano

@up

 

Bo trzeba umieć zadbać o eq.

Opublikowano

Gdzie najlepiej expić 59lvl oprócz v1?? i jeszcze jedno pyt słyszałem ze na gorze sohan można dużą kasę zarobić! czy to prawda czy fałsz?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...